Low Roar z nową płytą na trzech koncertach w Polsce


03 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Low Roar w listopadzie planuje wydać swoją czwartą płytę. W związku z tym ogłosił europejską trasę koncertową, która obejmie trzy polskie miasta. Sprawdźcie szczegóły.

Low Roar jest muzyczną wizją Ryana Karazija. Artysta urodził się i spędził młodość w Kalifornii grając w różnych zespołach. Następnie, w 2010 przeniósł się na Islandię, gdzie nagrał debiutancki album zatytułowany po prostu Low Roar.

W 2014 ukazał się jego kolejna płyta – 0. Album zyskał uznanie zarówno fanów, jak i krytyków, a Ryan zaczął koncertować na całym świecie.

Muzyka Low Roara oczarowała kultowego japońskiego twórcę gier wideo Hideo Kojima, który usłyszał ją przypadkiem podczas pobytu w Rejkiawiku. Japończyk następnie wykorzystał dwie jego piosenki: I’ll Keep Coming i Easy Way Out w trailerach swojej słynnej gry Death Stranding.

Karazija spędził większość 2016 roku na podróżach po Islandii, Szwecji, Polsce i Meksyku by ostatecznie osiąść w Warszawie. W owym czasie starannie zbierał melodie, które ostatecznie stały się jego trzecią długogrającą płytą zatytułowaną Once In A Long Long While. W 2019 Low Roar zaprezentuje fanom swój czwarty album, którego premiera planowana jest na listopad.

Low Roar na trzech koncertach w Polsce – bilety

W związku z planowaną premierą nowej płyty artysta ogłosił także europejską trasę koncertową, która obejmuje także Polskę. Low Roar zagra w naszym kraju aż trzy koncerty: 7 listopada w poznańskiej Próżności, 8 listopada w warszawskim BARdzo Bardzo oraz 9 listopada w krakowskiej Alchemii.

Ruszyła już sprzedaż biletów na koncerty. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.