Kasia Lins na Dzikim Zachodzie. Nowy klip “Tonę”


06 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Do piosenki “Tonę” powstał teledysk z westernowym klimatem, zrealizowany pod Los Angeles.

Polscy artyści coraz częściej śnią o Ameryce – a konkretnie o Kalifornii i Mieście Aniołów. Los Angeles odwiedzili w ostatnim czasie Monika Brodka, która nagrała tam płytę Clashes oraz Ten Typ Mes i Iza Lach, którzy w górach i na pustyni najludniejszego miasta stanu Kalifornia nakręcili teledysk do nowego utworu Mesa. Do Los Angeles w tym celu wybrała się też Kasia Lins.

Ciężko się dziwić – sami chętnie polecielibyśmy do LA, żeby poczuć się jak na gigantycznym planie filmowym. Po obejrzeniu teledysku do “Tonę”, który ładnie gra z akustyczno-vintage’owym brzmieniem, mamy ochotę odświeżyć sobie filmografię Sergio Leone.

Kasia Lins do tej pory zaliczyła kilka sukcesów z repertuarem oscylującym wokół jazzu i soulu (m.in. w Japonii, Hong Kongu, Singapurze oraz w Niemczech), a teraz debiutuje na polskim rynku z nowym materiałem w klimatach nostalgicznego indie popu, który nagrała w Nashville.

Sprawdź także:
Ten Typ Mes rapuje o kotach z Izą Lach

Do piosenki “Tonę” powstał teledysk z westernowym klimatem, zrealizowany pod Los Angeles. Polscy artyści coraz częściej śnią o Ameryce – a konkretnie o Kalifornii i Mieście Aniołów. Los Angeles odwiedzili w ostatnim czasie Monika Brodka, która nagrała tam płytę Clashes oraz Ten Typ Mes i Iza Lach, którzy w górach i na pustyni najludniejszego miasta […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →