Ten Typ Mes rapuje o kotach z Izą Lach


05 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Pamiętacie teledysk do “Nie znajdziesz mnie” XXANAXX? Ten Typ Mes pojawił się w nim jako animowany kot. Okazuje się, że to dopiero początek kocich wątków w jego twórczości.

Ten Typ Mes i Iza Lach wyruszyli niedawno na wyprawę do Kalifornii, gdzie nakręcili teledysk do utworu “Nieiskotne”. To pierwszy singiel z nowej płyty rapera. Za jego produkcję opowiada Andrzej Pieszak – połowa duetu Furia Futrzaków. Notabene jego druga połowa, czyli Kinga Miśkiewicz, śpiewa w mesowym live bandzie.

Ten Typ Mes mówi, że tak, jak nie bez znaczenia na brzmienie jego muzyki ma to, ile ostatnio słucha elektroniki, tak i dwuletnie mieszkanie z kotem nie pozostało bez wpływu na jego teksty. W “Nieiskotne” Mes rapuje o wpływie drapieżnika na człowieka.

ezgif.com-optimize

“To numer o tym, że jakkolwiek się nie czujesz, zbyt źle czy zbyt pewnie z samym sobą, możesz liczyć na kota. Na kocią mordę, która obdarzy spojrzeniem doskonale obojętnym na wszystkie troski pierwszego świata. I pomoże ci nabrać dystansu” – mówi Mes o “Nieiskotne”.

Teledysk powstał w górach i pustyni Los Angeles. Fanom Mesa i Izy z pewnością to nie umknęło – duet dzielił się w swoich socialmediowych kanałach szczegółową relacją z tej wyprawy. Sprawozdanie Mesa z wycieczki do L.A. pojawiło się też na stronach Red Bull Muzyka – możecie tam przeczytać między innymi o zakopanych w piasku samochodach, organizowaniu udziału w zdjęciach amerykańskiego kota i niespodziewanej podmiance występujących w klipie aktorek. Premiera teledysku do “Nieiskotne” już za tydzień.

Sprawdź także:

„Pop to dla nas progres”. Wywiad z XXANAXX

Dziesięć kawałków, które przygotują Cię na Polish Hip-Hop TV Festival

Pamiętacie teledysk do “Nie znajdziesz mnie” XXANAXX? Ten Typ Mes pojawił się w nim jako animowany kot. Okazuje się, że to dopiero początek kocich wątków w jego twórczości. Ten Typ Mes i Iza Lach wyruszyli niedawno na wyprawę do Kalifornii, gdzie nakręcili teledysk do utworu “Nieiskotne”. To pierwszy singiel z nowej płyty rapera. Za jego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →