kadr z klipu do utworu „Foliage" Tego Typa Mesa i Kozy

Ten Typ Mes w osobistym wpisie o boomerstwie


07 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ten Typ Mes podzielił się na swoim Facebooku osobistym wpisem dotyczącym swojego boomerstwa i tego, jak się odnajduje w otaczającej go rzeczywistości.

Boomero manifesto

Konflikt pokoleniowy jest tematem, który porusza w zasadzie całym światem od wielu lat. W Polsce w ostatnich latach przybrał on miano nieformalnej wojny pomiędzy boomerami a milenialsami oraz (być może w jeszcze większym stopniu) przedstawicielami pokolenia Z. Wpisem na temat tego, jak odnajduje się w otaczającej rzeczywistości, na swoim facebookowym fanpage’u podzielił się Ten Typ Mes, który uważa się za przedstawiciela boomerów. Poniżej fragment wpisu:

Bywa, że ignoruję jakiś problem, jak typowy millenialski beton – serio, wybieram niewiedzę, bo szczerze mi jakiś temat lata koło chuja. Innym razem chcę błysnąć świeżym slangiem i outfitem, a wychodzi, że wyglądam śmiesznie. Jestem boomerem i takie moje prawo, taki wręcz przywilej, bo nie muszę udowadniać, że stoję on point na baczność codziennie, jakbym pracował w domu mody albo przy dekoracji wnętrz. Ustawiam wewnętrzny GPS na własny gust i nie tracę celu z oczu. Nie pozwolę sobie wmówić, że sztuka to wyścig

– Ten Typ Mes na swoim fanpage’u.

Pełną treść obszernego posta rapera znajdziecie tutaj.

Ten Typ Mes – Foliage ft. Koza (prod. Jordan)

Hello Baby!

O pewnym konflikcie pokoleniowym Ten Typ Mes wypowiadał się dość szeroko już przy okazji swojej ostatniej płyty zatytułowanej Hello Baby. Wskazuje na to już jej motyw przewodni, raper został bowiem ojcem i swojej nowej roli poświęcił lwią część warstwy lirycznej na nowym materiale. Oprócz tego nagrał także utwór Foliage, na który zaprosił Kozę. Blisko 20 lat młodszy od szefa Alkopoligamii raper zaprezentował zwrotkę, w której pada wers: Na luzie się dogadamy, jak jesteś za komunizmem, co w klipie Mes skwitował krótko, swoją pozą i mimiką wskazując, że nie zgadza się z poglądami młodszego kolegi.

Ten Typ Mes podzielił się na swoim Facebooku osobistym wpisem dotyczącym swojego boomerstwa i tego, jak się odnajduje w otaczającej go rzeczywistości. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →