Miastosfera: Ten Typ Mes o najnowszej płycie, ojcostwie i… Kanye


04 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Gościem kolejnego odcinka Miastosfery został Ten Typ Mes, który opowiedział Novice i Mr. Lexowi o Hello Baby i nowych wyzwaniach w życiu.

Miastosfera – muzyka i dużo więcej

Miastosfera to podcast prowadzony przez redaktorów współpracujących z portalem rytmy.pl – Novikę oraz Mr. Lexa, którzy umożliwiają słuchaczom poznanie zaproszonych do audycji gości ze świata muzyki od nieco innej strony. Rozmowy traktujące o zakulisowych praktykach, aspektach technicznych pracy czy inspiracjach są z pewnością ciekawą odmianą od klasycznych rozmów z artystami.

Do tej pory gośćmi Miastosfery byli: Baasch, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Radek Krzyżanowski i Michał Słodowy z zespołu KAMP!, Shyness, Robert Gajewski i Monika Biss, pracująca z Krzysztofem Zalewskim i Arturem Rojkiem, redaktorzy Mikołaj Komar i Jarek Szubrycht, a teraz dołącza do nich także Ten Typ Mes. Wszystkie odcinki podcastu są dostępne w serwisie YouTube na kanale IDĘWTANGO, oraz na serwisach streamingowych.

Ten Typ Mes gościem Miastosfery

Gościem najnowszego odcinka podcastu został Ten Typ Mes. Znajdujący się na polskiej scenie rapowej od przeszło dwóch dekad założyciel wytwórni Alkopoligamia, który opowiedział Novice i Mr. Lexowi, co nieco o pracy nad swoją ostatnią płytą Hello Baby, zmianach, które zaszły w jego życiu odkąd został ojcem oraz dlaczego Kanye West… to tłuk!

Najnowszy odcinek Miastosfery jest już dostępny na platformie YouTube na kanale IDĘWTANGO oraz w formie podcastu na serwisach streamingowych.    

Ten Typ Mes: Pamiętajmy, że artyści to z**** i egocentrycy, w tym ja

Gościem kolejnego odcinka Miastosfery został Ten Typ Mes, który opowiedział Novice i Mr. Lexowi o Hello Baby i nowych wyzwaniach w życiu. Miastosfera – muzyka i dużo więcej Miastosfera to podcast prowadzony przez redaktorów współpracujących z portalem rytmy.pl – Novikę oraz Mr. Lexa, którzy umożliwiają słuchaczom poznanie zaproszonych do audycji gości ze świata muzyki od […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →