Materiały prasowe Samsung

Kapsułowa kolekcja akcesoriów od BIZUU


26 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Gdy moda łączy się z technologią, powstaną niezwykłe rozwiązania. Marka BIZUU zaprojektowała wyjątkową kolekcję akcesoriów dedykowaną smartfonom Galaxy.

BIZUU to uznana polska marka odzieżowa, która w ramach współpracy z Samsung stworzyła jedyny w swoim rodzaju dedykowany zestaw akcesoriów dla smartfonów Galaxy. Wyjątkowe naklejki do personalizacji, woreczek na smartfona oraz pasek do noszenia smartfonu to akcesoria, które dostarczą wiele radości i uświetnią niejedną stylizację.

Jesteśmy super podekscytowani collabem z BIZUU. To kolejna współpraca, poprzez którą chcemy dostarczyć wyjątkowe „narzędzia” do wyrażania swojego stylu

– mówi Magda Sielachowicz, Nowakowska Head of Marketing, Samsung Electronics Polska.

W limitowanej akcesoriów BIZUU dla smartfonów Galaxy znaleźć można naklejki do personalizacji o wyglądzie naszywek, które można nakleić na smartfon, etui lub przyszyć do odzieży.

Naklejki na smartfony

Unikatowy woreczek na smartfon, który posłuży jako wygodna torebka, idealna na wypad z przyjaciółmi lub imprezę.

Set akcesoriów Samsung x BIZUU

Pasek do noszenia smartfonu – wystarczy wsunąć przezroczystą blaszkę pod etui aby wygodnie nosić smartfon na ramieniu.

Pasek do noszenia smartfona

Kolekcja Samsung Galaxy|BIZUU to efekt kolejnej współpracy Samsung z cenionymi polskimi projektantami i markami. Dzięki tej kolekcji, Samsung oferuje swoim użytkownikom jeszcze więcej możliwości personalizacji urządzeń Galaxy i wyrażania siebie poprzez indywidualny styl z pomocą unikalnych akcesoriów. Akcesoria z kolekcji Samsung Galaxy I BIZUU nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby je zdobyć warto śledzić profile Samsunga oraz BIZUU w social mediach.

Gdy moda łączy się z technologią, powstaną niezwykłe rozwiązania. Marka BIZUU zaprojektowała wyjątkową kolekcję akcesoriów dedykowaną smartfonom Galaxy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie BIZUU to uznana […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →