fot. materiały prasowe

Miastosfera: Shyness! o feminizmie w branży muzycznej


23 października 2021

Podziel się newsem:

Kolejny odcinek Miastosfery, kolejni goście. Tym razem do podcastu zaprosiliśmy girlsband Shyness!, który tworzą Asia Bielawska, Iwona Skwarek, Iga Krzysik i Julia Pacyńska.

Miastosfera – wszystko, co chcesz wiedzieć o muzyce. I jeszcze więcej

Miastosfera to podcast, w którym redaktorzy współpracujący z portalem Rytmy.plNovika oraz Mr. Lex wydobywają z artystów, managerów muzycznych, dziennikarzy, a także innych osób powiązanych z branżą ich tajemnice zawodowe. Rozmowy toczą się o wszystkim – od zakulisowych praktyk, o których do tej pory nie mieliście pojęcia, aż po kwestie związane z najnowszą płytą danego wykonawcy.

Miastosferze pojawiło się jak dotąd całkiem pokaźne grono osób w ten czy inny sposób identyfikujących się ze środowiskiem muzycznym. Udział w podcaście wzięli m.in. BaaschMery Spolsky, Arek Kłusowski, Radek Krzyżanowski i Michał Słodowy z zespołu KAMP!, Robert Gajewski i Monika Biss, którzy zajmują się Krzysztofem Zalewskim i Arturem Rojekiem, czy redaktorzy Mikołaj Komar i Jacek Szubrycht. Wszystkie epizody podcastu są dostępne na YouTube’ie na kanale IDĘWTANGO. oraz na innych serwisach streamingowych.

Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube!

Miastosfera – Shyness! kolejnymi gośćmi

Nadchodzący odcinek podcastu odbędzie się z udziałem zespołu Shyness! Elektroniczny girlsband tworzą cztery artystki: Asia Bielawska, Iwona Skwarek, Iga Krzysik oraz Julia Pacyńska. Zespół jest świeżo po swoim debiucie – w sierpniu ukazał się ich pierwszy album zatytułowany po prostu Shyness! Płytę promował m.in. utwór New Dawn, będący zapowiedzią mocną oraz przekrojowo wprowadzającą w klimat ich debiutanckiego krążka.

New Dawn, posłuchaj singla

Miastosfera Shyness! nowy odcinek
fot. materiały prasowe

Miastosfera x Shyness! coming soon

Najnowszy odcinek Miastosfery z udziałem Asi Bielawskiej, Iwony Skwarek, Igi Krzysik oraz Julii Pacyńskiej z zespołu Shyness! ukaże się już w najbliższy piątek o godzinie 18.00. Epizod będzie można oglądać na platformie YouTube na kanale IDĘWTANGO oraz posłuchać go w formie podcastu na innych serwisach streamingowych.

Shyness! to kawałek naszej intymnej historii jako kobiet w muzyce

Kolejny odcinek Miastosfery, kolejni goście. Tym razem do podcastu zaprosiliśmy girlsband Shyness!, który tworzą Asia Bielawska, Iwona Skwarek, Iga Krzysik i Julia Pacyńska. Miastosfera – wszystko, co chcesz wiedzieć o muzyce. I jeszcze więcej Miastosfera to podcast, w którym redaktorzy współpracujący z portalem Rytmy.pl – Novika oraz Mr. Lex wydobywają z artystów, managerów muzycznych, dziennikarzy, a także […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →