Komar & Szubrycht w Miastosferze. Ekologia kręci większe zasięgi niż muzyka, seks i film


24 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Miastosfera oprowadzi Was po zakątkach branży muzycznej, o jakich dotąd nie mieliście pojęcia. Mr. Lex oraz Novika goszczą przed mikrofonem artystów, managerów, ogarniaczy, dziennikarzy – słowem, wszystkich tych, którzy mają w zanadrzu ciekawe historie i gotowi są się nimi podzielić z zaangażowanymi słuchaczami. Tym razem w warszawskim studio naszej redakcji pojawili się Mikołaj Komar oraz Jarek Szubrycht, którzy opowiedzieli trochę o dziennikarstwie na papierze.

Miastosfera – obraz polskiej sceny

Redakcja Rytmy.pl z impetem weszła w nowy format dziennikarstwa, inaugurując serię muzycznych podcastów. Miastosfera to projekt, który odsłoni przed Wami polską scenę – zdradzi jej głęboko skrywane tajemnice i sekrety. Novika i Mr. Lex w roli redaktorów przeprowadzą rozmowy z postaciami, które tworzą muzyczną branżę. W naszych podcastach będziecie mogli posłuchać opowieści z kompletnie przeciwnych jej biegunów. Usłyszycie głos debiutujących artystów, którzy martwią się o umykającą oryginalność, a także doświadczonych PR-owców, mówiących o budowaniu zasięgów od zera. Wszystkie odcinki naszego podcastu możecie oglądać na YouTube’ie, na kanale Idę w Tango, gdzie dziennikarski duet staje w szranki ze swoimi gośćmi.

Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube!

Miastosfera – muzyka w różnych wymiarach

Do tej pory, w naszym warszawskim studio odbyły się cztery audycje pod szyldem Miastosfery. Debiutem tej formy był występ duetu ATLVNTA, który wraz z Noviką i Lexem dyskutował o kondycji młodej, polskiej sceny muzycznej. Występ Ady Rosinskiej koncertował się na opowieściach o pracy promotora, managera oraz artystycznego opiekuna. W pozostałych odcinkach gościli kolejno Arek Kłusowski oraz Kamil Hussein, którzy mówili o swojej twórczości oraz o tym, jak sami postrzegają rozwijający się, rodzimy rynek, poruszając wątki takie, jak oryginalność oraz zaangażowanie społeczne oraz emocjonalne.

Przeczytaj: Kamil Hussein w Miastosferze martwi się o zanikającą oryginalność artystyczną

Kamil Hussein – Letni Słodki Deszcz

Miastosfera – Komar & Szubrycht na przekór recenzjom

W najnowszym odcinku Miastosfery rozmowy potoczą się jeszcze bardziej insiderskim tonem niż do tej pory, bowiem Novice i Lexowi kroku dotrzymają dwaj dziennikarze – Mikołaj Komar, redaktor naczelny magazynu K MAG oraz Jarek Szubrycht redaktor naczelny GaMy, związany obecnie również z Gazetą Wyborczą. W podcaście zostanie poruszony między innymi kwestia dziennikarskiej opiniotwórczości oraz tego, jak przez ostatnie kilka lat zmieniły się trendy tematyczne i co jest najbardziej poczytne w Internecie.

Miastosfera Mikołaj Komar Jacek Szubrycht Rytmy.pl

Najnowszy odcinek podcastu Miastosfera z udziałem Mikołaja Komara i Jarka Szubrychta będzie miał swoją premierę już w najbliższy wtorek, 29 czerwca, o godzinie 20:00 na kanale YouTube Idę w Tango. Możecie go również posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Szubrycht & Komar: Wycofanie reklam tytoniu to pierwszy upadek polskiej prasy muzycznej


Miastosfera – lifestyle i muzyka

Zostańcie z nami na dłużej – grono prowadzących podcast Miastosfera nieustannie będzie się powiększać, tak samo zresztą, jak ramówka ramówka kanału Idę w Tango. Ze swoim autorskim programem Rap Backstage zadebiutowali już Marcin Flint oraz Krzysztof Nowak, eksperci od polskiego hip-hopu. Zasubskrybujcie kanał Idę w Tango, by pozostać na bieżąco z naszymi muzycznymi nowościami!

Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Miastosfera oprowadzi Was po zakątkach branży muzycznej, o jakich dotąd nie mieliście pojęcia. Mr. Lex oraz Novika goszczą przed mikrofonem artystów, managerów, ogarniaczy, dziennikarzy – słowem, wszystkich tych, którzy mają w zanadrzu ciekawe historie i gotowi są się nimi podzielić z zaangażowanymi słuchaczami. Tym razem w warszawskim studio naszej redakcji pojawili się Mikołaj Komar oraz […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →