foto: Fryderyk Ślęzak

Rytmy.pl wchodzą w podcasty. Przed Wami Miastosfera


14 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Przyszła wiosna, czas na zmiany! Rozpoczynamy nowy etap w życiu naszej redakcji. Już 20 kwietnia odbędzie się inauguracja naszych podcastów, będących sekcją dedykowaną treściom audio i wideo tworzonym przez dziennikarzy i dziennikarki Rytmy.pl. Poznajcie szczegóły!

Pomysł na utworzenie sekcji, w ramach której produkowane będą treści w formatach audio i wideo, od dawna chodził po naszych głowach. Zdecydowaliśmy, iż nie ma co dłużej czekać! Tym samym już 20 kwietnia swoją działalność zainauguruje kanał na YouTube’ie – IDĘWTANGO.

Miastosfera

To nowy projekt wchodzący w skład medialnego ekosystemu, w którym znajdują się redakcje Rytmy.pl i Muno.pl. Od teraz pod szyldem każdej z nich pojawi się sekcja audio-video – na początek dla redakcji Rytmy.pl będzie to Miastosfera, a dla Muno.plMunocast. Start przedsięwzięcia będzie wyjątkowy!

Premiera kanału IDĘWTANGO już wkrótce

Inauguracja kanału IDĘWTANGO zostanie połączona z wyjątkowym wydarzeniem – prezentacją wyników Munoludy 20XX, najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej.

IDĘWTANGO - kanał na Youtube, Miastosfera, Munocast

Tym samym właśnie 20 kwietnia o godzinie 20:00 odbędzie się emisja pierwszego programu Munocast, w ramach którego przedstawione zostaną ostateczne rezultaty trwającego dwa tygodnie głosowania. Premiera odbędzie się na profilu redakcji Muno.pl na Facebooku oraz YouTube IDĘWTANGO. To dopiero początek!

IDĘWTANGO – nasz nowy kanał na YouTube

W założeniu, kanał IDĘWTANGO ma pełnić rolę sekcji dla treści audio i video, tworzonych przez nasz zespół redakcyjny. Wśród nich znajdzie się miejsce m.in. na vlogi i podcasty dedykowane muzyce i kulturze hip-hopowej, mainstreamowej i alternatywnej, ekologii, lifestyle’u, muzyce i kulturze klubowej i nie tylko. Produkcje video publikowane będą za pomocą profili na Facebooku oraz kanale IDĘWTANGO na YouTube. Z kolei nagrania audio będą dostępne za pośrednictwem popularnych serwisów streamingowych.

Miastosfera – nowy podcast Rytmy.pl

Pierwszym podcastem poświęconym tematom bliskim sercu i uszom redakcji Rytmy.pl będzie Miastosfera. To audycja z założenia o charakterze miejskim, promująca nowości ze świata muzycznego ale też prowokująca dyskusje na ważne tematy dotyczące sceny muzycznej, lifestyle’u i branży. Poprowadzi ją doskonale wszystkim znany duet NOVIKA i Mr. Lex, którzy zaproszą wielu ciekawych gości.

Novika i Mr. Lex
fot.: Materiały prasowe

Redaktorski skład będzie się powiększać, a ramówki będą rozszerzać się o nowe pozycje i formy. Całość realizowana będzie w dwóch studiach – jednym znajdującym się w Poznaniu, drugim w Warszawie.

Samsung
Samsung Galaxy

Partnerem projektu jest Samsung. Podczas nagrań, nasi prowadzący i realizatorzy będą korzystać z ogromnych możliwości smartfonów Samsung Galaxy S21 Ultra 5G.

Wyniki plebiscytu Munoludy 20XX na kanale IDĘWTANGO. Bądźcie z nami!

Zapiszcie datę 20 kwietnia 2021 w kalendarzu i razem z nami o godzinie 20:00 wyczekujcie finału plebiscytu Munoludy 20XX, a tym samym inauguracji kanału IDĘWTANGO oraz Munocast.

Podcast Miastosfera swoją premierę będzie miał tydzień później 27 kwietnia 2021 również o godzinie 20:00 na kanale IDĘWTANGO

Wszystkie bieżące informacje na ten temat znajdziecie już wkrótce na kanale IDĘWTANGO na Youtube.

Przyszła wiosna, czas na zmiany! Rozpoczynamy nowy etap w życiu naszej redakcji. Już 20 kwietnia odbędzie się inauguracja naszych podcastów, będących sekcją dedykowaną treściom audio i wideo tworzonym przez dziennikarzy i dziennikarki Rytmy.pl. Poznajcie szczegóły! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →