Creative Day Every Day. Jak wyglądał dzień z życia naszej redakcji?


28 stycznia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Na jeden dzień zaprosiliśmy Was do podpatrzenia, jak wygląda nasza praca. Mogliście zobaczyć nasz zespół, miejsce, w którym się spotykamy i sprawy, jakimi zajmujemy się na co dzień. Co jeszcze chcieliśmy Wam pokazać w ramach akcji Creative Day Every Day?

Creative Day Every Day. Każdy dzień pełen zajawek

Poznań, kamienica w centrum miasta. To tutaj mieści się nasza redakcja. To tutaj spotykamy się, zajmujemy codziennymi sprawami, wymyślamy te niecodzienne i po prostu spędzamy dobrze czas. W naszej pracy nie robimy nic na siłę. Każdy zajmuje się tym, co najbardziej go kręci. A zajawek mamy naprawdę sporo. Zaczynając od kwestii podstawowej, czyli muzyki, przez street art, ekologię, modę, aż po technologię…

Creative Day Every Day

Creative Day Every Day, czyli kulisy bez ściemy

W ramach akcji Creative Day Every Day mogliście podpatrzeć, jak wygląda nasza praca naprawdę. Nie aranżowaliśmy biura, nie robiliśmy przemeblowania, nie wymyślaliśmy rzeczy, których na co dzień nie robimy. Postawiliśmy na szczery przekaz – tak naprawdę wygląda nasz zespół, nasze biuro i nasz tryb pracy. Indywidualne obowiązki, narady, wymiana poglądów, prezentacja pomysłów, a prócz tego luźne rozmowy, słuchanie muzyki, oglądanie teledysków i ploteczki w kuchni. Mamy szczęście, że pracujemy w gronie ludzi, z którymi po prostu lubimy spędzać czas – ludzi tworzących pozytywną atmosferę i wypełniających nią przestrzeń naszego biura.

Creative Day Every Day

Creative Day Every Day. Jeszcze więcej jakości i możliwości

Jednocześnie chcieliśmy pokazać Wam, jak bardzo ważnym narzędziem pracy dziennikarskiej, czy w ogóle pracy kreatywnej, może być smartfon. Samsung Galaxy S20 FE 5G jest tego najlepszym przykładem. Nagrywanie filmów, robienie zdjęć, korzystanie z mediów społecznościowych, zapisywanie notatek, robienie wywiadów, prowadzenie transmisji na żywo. Wszystkie te czynności jesteśmy w stanie wykonać za pomocą jednego urządzenia, a co więcej, możemy je wykonać w najlepszej jakości. Samsung Galaxy S20 FE 5G to smartfon, którego cenimy nie tylko za wygląd i ogrom możliwości, jakie oferuje. Zależy nam przede wszystkim na wrażeniu – na świetnych zdjęciach, na kapitalnym obrazie, na znakomitym dźwięku i na szybkim dostępie do wszystkiego, czego potrzebujemy jako redakcja.

Creative Day Every Day

Creative Day Every Day. Centrum dowodzenia w Twojej dłoni

Minęły czasy, gdy w torbie nosiliśmy aparat cyfrowy, dyktafon i notes (a uwierzcie, są wśród nas osoby, które załapały się na takie “realia pracy”). Minęły czasy, gdy po plecaku plątały się kable, adaptery i karty pamięci, za pomocą których trzeba było zgrać coś z jednego urządzenia na drugie, co kosztowało sporo czasu, a niekiedy i nerwów. Minęły też czasy, gdy poziom wykonywanych zdjęć lub filmów, nagrywanych za pomocą smartfona, nie nadawał się do wykorzystania w artykule. Samsung Galaxy S20 FE 5G pozwala na osiąganie niesamowitej jakości materiałów, które bez trudu mogą trafić do naszych czytelników, czy to w formie zdjęć, filmów, nagrań audio czy transmisji na żywo. Dziennikarskie centrum dowodzenia mieści się w jednym urządzeniu.

Creative Day Every Day

Creative Day Every Day. Twoja zajawka, Twoje reguły

Każda osoba z naszego zespołu redakcyjnego choć raz w życiu usłyszała, że ma szczęście zajmować się zawodowo tym, co jednocześnie jest jej pasją. To prawda. Ale nie każdy odczuwa potrzebę, by jego zajawka była jego codziennością. Wszak to zajawka – możesz się nią zajmować kiedy chcesz, jak bardzo chcesz i w jaki sposób chcesz. Tak samo jest z możliwościami, jakie daje Samsung Galaxy S20 FE 5G – rób z nim to, co chcesz i jak chcesz.

Na jeden dzień zaprosiliśmy Was do podpatrzenia, jak wygląda nasza praca. Mogliście zobaczyć nasz zespół, miejsce, w którym się spotykamy i sprawy, jakimi zajmujemy się na co dzień. Co jeszcze chcieliśmy Wam pokazać w ramach akcji Creative Day Every Day? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]


ZOBACZ: Creative Day Every Day – dzień z życia redakcji Rytmy.pl [zdjęcia]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →