Kamil Hussein w Miastosferze martwi się o zanikającą oryginalność artystyczną


07 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Kamil Hussein, nie bez przyczyny ochrzczony polskim The Weeknd, odwiedził nasze studio i zmierzył się z dziennikarskim duetem, czyli Noviką i Lexem. Już niedługo premiera kolejnego odcinka Miastosfery, w którym artysta stanie w ogniu pytań redaktorów i opowie, co lubi robić, kiedy idzie w tango oraz podzieli się swoim muzycznym niepokojem.

Miastosfera – inside i outside branży muzycznej

Podcast Miastosfera to nowy format, w którym przedstawiamy Wam, co takiego piszczy w środowisku muzycznym. Które jest zresztą bardzo zróżnicowane, więc i my sięgamy po środki, jakie dadzą na nie podgląd z wielu różnych stron. Nasz redaktorski duet, Novika oraz Mr. Lex korzystając ze swego radiowego doświadczenia wzięli na swe barki rolę prowadzących owe spotkania. Do tej pory porozmawiali już z duetem ATLVNTA, szarą eminencją polskiej sceny muzycznej – Adą Rosinską oraz Arkiem Kłusowskim. W najbliższym odcinku czeka ich zaś starcie z debiutantem, Kamilem Husseinem, który jednak dorzuci do tej nieustającej dyskusji o przemyśle muzycznym znacznie więcej, niż przysłowiowe trzy grosze.

Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube!

Kamil Hussein w Miastosferze. Debiutanci mają głos

Jeżeli jeszcze go nie znacie – jest to głos, który warto nadrobić. Kamil Hussein to świeżynka na polskiej scenie, jednakże prędzej, czy później (ja obstawiam, że prędzej), wypłynie na szerokie wody. Artysta debiutował utworem Muszę iść tam sam, przy którym produkcyjnie wspierał go sam A_GIM, obecnie ma na swoim koncie trzy singlowe propozycje i przygotowuje się do wydania pierwszego albumu.

Kamil Hussein – Muszę Iść Tam Sam (Lyric Video)

Jego płyta ukaże się z logo Universal Music Poland i chociaż to mówi sporo, to sami powinniście się przekonać o walorach artystycznych jego muzyki. Kamil tworzy pop w zrównoważonej proporcji zmieszany z alternatywą, dzięki czemu wymyka się prostym etykietom. Koniecznie go przesłuchajcie i posłuchajcie – na serwisach streamingowych, a także w najbliższy wtorek, w najnowszym odcinku Miastosfery.

Przeczytaj: Kamil Hussein – artysta kombinator – wywiad

Miastosfera Kamil Hussein

Jak muzyczny kicz zmienił się w popularną dźwiękową wstawkę? Kto pośród artystów umiejętnie potrafi łączyć trap z grunge’em? Czy muzycy mogą być jeszcze oryginalni? Co lubi robić Kamil Hussein, kiedy idzie w tango? Odpowiedź na te pytania – i wiele więcej – zyskacie w najnowszym odcinku Miastosfery.

Miastosfera – kiedy kolejny odcinek?

Premiera epizodu z Kamilem Husseinem w roli głównej już w najbliższy wtorek, 8 czerwca, o godzinie 20:00 na kanale IDĘWTANGO na YouTube’ie.

Kamil Hussein: Kopiujemy innych artystów, bo to łatwe | MIASTOSFERA 004

Miastosfera – co dalej?

To jednak nie wszystko. Grono prowadzących będzie się stale powiększać, podobnie jak ramówka kanału IDĘWTANGO. Już dziś możemy zdradzić, że niebawem ze swoim autorskim programem przed mikrofonami i kamerami pojawią się Marcin Flint i Krzysztof Nowak, wybitni znawcy polskiej sceny hip-hopowej.

To wciąż nie koniec niespodzianek, jakie dla Was szykujemy! Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów

Kamil Hussein, nie bez przyczyny ochrzczony polskim The Weeknd, odwiedził nasze studio i zmierzył się z dziennikarskim duetem, czyli Noviką i Lexem. Już niedługo premiera kolejnego odcinka Miastosfery, w którym artysta stanie w ogniu pytań redaktorów i opowie, co lubi robić, kiedy idzie w tango oraz podzieli się swoim muzycznym niepokojem. Miastosfera – inside i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.