Miastosfera w patriotycznej odsłonie. Występuje: Mery Spolsky


22 lipca 2021

Podziel się newsem:

Miastosfera nie spuszcza z tonu i co tydzień przedstawia Wam kolejnego wyjątkowego gościa. W poprzednich epizodach w podcaście bawili już zarówno artyści, jak i szare eminencje branży muzycznej, dziennikarze oraz organizatorzy Waszych ulubionych festiwali oraz imprez. Tym razem na nasz redaktorski duet spadnie prawdziwa tykająca bomba – Novika i Lex wezmą bowiem w krzyżowy ogień pytań samą Mery Spolsky.

Miastosfera – i już wiesz, co w trawie piszczy

Podcast, który realizujemy jako redakcja Rytmy.pl jest przeznaczony dla wszystkich muzycznych zajawkowiczów. Wprowadzi Was w branżę od przysłowiowej kuchni i pozwoli Wam zajrzeć za wyimaginowany backstage. Miastosfera to opowieści niesamowicie insajderskie, czasami poważne, czasami mniej. W naszych podcastach przytaczane są zarówno anegdoty, jak i poruszane są poważne tematy, spędzające dziś sen z powiek każdemu związanemu z sektorem kultury. Novika oraz Mr. Lex jako prowadzący zręcznie dyskutują ze swoimi gośćmi, prowokując ich do co ciekawszych zwierzeń. Posłuchacie rozmów z osobami w różnym stopniu zaangażowanych w przemysł muzyczny – od samych artystów, takich jak m.in. Arek Kłusowski, Kamil Hussein, czy duet ATLVNTA, po znanych redaktorów (Mikołaj Komar, Jarek Szubrycht), a także promotorów, pijarowców i organizatorów festiwali (Ada Rosinska, Tamara Przystasz, Krzysztof Stelmach). Wszystkie odcinki podcastu możecie oglądać na YouTube’ie, na kanale Idę w Tango, gdzie Novika oraz Mr. Lex wyciągają ze swych gości rozmaite, interesujące informacje.

Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube!

Miastosfera – Mery Spolsky gościnią podcastu

Artystka będzie specjalną gościnią piątkowego wydania Miastosfery. Mery Spolsky opowie między innymi o swoich kolaboracjach z Kayah i Sariusem. Podniesie także wątek profilu swojej twórczości, specyfiki swojej liryki (tak, ten rym jest tu zupełnie celowy) i zdradzi, że zupełnie jej to nie przeszkadza, kiedy ludzie pytają: „O co chodzi tej lasce?!”. Mery snuje również historię o tym, jak wygląda jej świat i który z teledysków najlepiej go przedstawił, a także wspomina czasy, kiedy próbowała przedostać się do hermetycznego muzycznego środowiska. Mówi także o tym, dlaczego zdecydowała się napisać książkę oraz napomyka o tekstowym przebodźcowaniu i rzuca tajemnicze hasło o instrumentalu z jednym hasłem.

Mery Spolsky Miastosfera

Najnowszy odcinek podcastu Miastosfera z udziałem Mery Spolsky zobaczycie premierowo w ten piątek, 23 lipca, o godzinie 18:00 na kanale YouTube Idę w Tango. Możecie go również posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Miastosfera, obejrzyj cykl podcastów


Miastosfera – lifestyle i muzyka

Zostańcie z nami na dłużej – grono prowadzących podcast Miastosfera nieustannie będzie się powiększać, tak samo zresztą, jak ramówka ramówka kanału Idę w Tango. Ze swoim autorskim programem Rap Backstage zadebiutowali już Marcin Flint oraz Krzysztof Nowak, eksperci od polskiego hip-hopu. Zasubskrybujcie kanał Idę w Tango, by pozostać na bieżąco z naszymi muzycznymi nowościami!

Partnerem letniej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Mery Spolsky – 24 września – Gdańsk – bilety

Artystka wystąpi już 24 września w gdańskim klubie B90. Bilety na koncert są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Miastosfera nie spuszcza z tonu i co tydzień przedstawia Wam kolejnego wyjątkowego gościa. W poprzednich epizodach w podcaście bawili już zarówno artyści, jak i szare eminencje branży muzycznej, dziennikarze oraz organizatorzy Waszych ulubionych festiwali oraz imprez. Tym razem na nasz redaktorski duet spadnie prawdziwa tykająca bomba – Novika i Lex wezmą bowiem w krzyżowy ogień […]

Mery Spolsky | 24 września | B90, Gdańsk

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →