Rytmy.pl

Miastosfera debiutuje! Pierwszymi gośćmi będzie duet ATLVNTA


26 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, redakcja Rytmy.pl wchodzi w nowy format treści przygotowywanych dla swoich czytelników i czytelniczek. Pora poznać, czym jest, a w zasadzie, czym będzie Miastosfera – podcast realizowany z udziałem znakomitych prowadzących i fascynujących gości.

Jak już mieliście okazję przeczytać wcześniej, ostatnie tygodnie poświęciliśmy na to, by możliwie jak najlepiej przygotować się do rozpoczęcia nowego rozdziału w historii naszej redakcji. Rozdział ten nie będzie pisany kolejnymi akapitami artykułów – będzie opowiadany słowem i obrazem.

Miastosfera – na tropie trendów

Miastosfera to nowy obszar działalności redakcji Rytmy.pl, który skupiać się będzie na treściach video i audio. W co drugi wtorek na kanale IDĘWTANGO na YouTube, lądować będzie nowy odcinek podcastu, który prowadzić będą uznani dziennikarze i dziennikarki – Novika i Mr Lex.

To doskonale znani artyści, od lat związani z muzyką elektroniczną i alternatywną, a przede wszystkim wytrawni obserwatorzy polskiej i światowej popkultury, a także tego, jak zmienia się życie miasta. Duet prowadzących zapraszać będzie osoby znane ze scen największych rodzimych klubów i festiwali, lecz także postacie pociągające za sznurki w rodzimej branży.

Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube!

Na fotelach warszawskiego studia Miastosfery zasiądą muzycy, menadżerowie, wydawcy, organizatorzy największych imprez, właściciele modnych klubów i miejscówek, a także osoby mające ogromny wpływ na to, czego słuchamy, kogo obserwujemy i dokąd chcemy się wybrać z przyjaciółmi.

Miastosfera – oto pierwsi goście

Gośćmi pierwszego odcinka Miastosfery będzie duet ATLVNTA. Kasia Golomska i Kamil Durski, wcześniej tworzący jako Lilly Hates Roses, opowiedzą o wizerunkowej przemianie i muzycznej ewolucji, o trudnych decyzjach i odważnych planach, a także o tym, czego można się spodziewać po ich nowym projekcie. Premiera odcinka już w najbliższy wtorek, 27 kwietnia o godzinie 20:00 na kanale IDĘWTANGO na YouTube’ie.

Miastosfera - ATLVNTA
Miastosfera – ATLVNTA

Miastosfera – co dalej?

To jednak nie wszystko. Grono prowadzących będzie się stale powiększać, podobnie jak ramówka kanału IDĘWTANGO. Już dziś możemy zdradzić, że niebawem ze swoim autorskim programem przed mikrofonami i kamerami pojawią się Marcin Flint i Krzysztof Nowak, wybitni znawcy polskiej sceny hip-hopowej. To wciąż nie koniec niespodzianek, jakie dla Was szykujemy!

Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

MIASTOSFERA 001: Jak się dziś debiutuje? ft. ATLVNTA

Bądź na bieżąco! Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, redakcja Rytmy.pl wchodzi w nowy format treści przygotowywanych dla swoich czytelników i czytelniczek. Pora poznać, czym jest, a w zasadzie, czym będzie Miastosfera – podcast realizowany z udziałem znakomitych prowadzących i fascynujących gości. Jak już mieliście okazję przeczytać wcześniej, ostatnie tygodnie poświęciliśmy na to, by możliwie jak najlepiej przygotować się do […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →