Arek Kłusowski w Miastosferze! Artysta opowie o swoim nowym albumie „Lumpeks”

Podziel się newsem:

Arek Kłusowski to kolejny gość naszego podcastu Miastosfera. Artysta opowie naszym redaktorom, Novice i Lexowi o swoim najnowszym albumie Lumpeks, renesansie, który przechodzi właśnie polska muzyka, a także o kulisach swojego sukcesu.

Miastosfera – więcej niż zwykłe rozmowy

Miastosfera nabiera rozpędu! To nasz nowy format, w którym wykorzystujemy nie tylko audio, ale również wideo. W odcinkach podcastu rozmawiamy z przedstawicielami polskiej sceny muzycznej oraz tymi, którzy czuwają za jej kulisami. Rolę redaktorów powierzyliśmy zaś zaufanemu duetowi tworzonemu przez Novikę i Mr. Lexa, którzy na kanale Idę w Tango na YouTubie wskrzesili swój dawny, radiowy format.

Subskrybuj kanał Idę w Tango na YouTube!

Novika i Mr. Lex poprowadzą nowy podcast Miastosfera
Novika i Mr. Lex, Miastosfera

Debiut Miastosfery z duetem ATLVNTA

Podcast Miastosfera zadebiutował rozmową z duetem ATLVNTA, który wbrew pozorom wcale nie jest taki nowy na polskiej scenie, bowiem tworzący go Kasia Golomska i Kamil Durski, wcześniej znani jako Lilly Hates Roses, pod nowym szyldem debiutują po raz drugi. Artyści poza rozmową o swoim zaskakującym projekcie, przeprowadzili z Noviką i Lexem dyskusję nad intrygującą polską, młodą sceną muzyczną.

Zobacz również: ATLVNTA, czyli bardziej cool Atlanta – wywiad z nowym Lilly Hates Roses

Ada Rosinska w Miastosferze o kulisach branży muzycznej

Z kolei w drugim odcinku Miastosfery, Novika i Lex gościli Adę Rosinską – człowieka orkiestrę i szefową agencji No lekko, która ma na swoim koncie współprace z takimi artystami, jak KrólMiuoshBiszMaciej MaleńczukSwiernalisAnia RusowiczRebeka, czy PRO8L3M. Ada uchyliła nam niejednego rąbka zakulisowych tajemnic, związanych z opieką nad artystami, to jest pracą managera, czy promotora. Zdradziła nam również, kto pociąga za sznurki w branży i podzieliła się kilkoma istotnymi wskazówkami dla początkujących artystów.

Arek Kłusowski w Miastosferze. Premiera nowego odcinka już za chwilę!

Czas na kolejną odsłonę Miastosfery, w której Novika i Lex zaprosili za mikrofon kolejnego przedstawiciela polskiej, młodej sceny alternatywnej – Arka Kłusowskiego. Artysta porozmawia z naszym duetem redaktorskim o swoim jeszcze świeżutkim, nowym albumie Lumpeks, który dopiero co ujrzał światło dzienne. Wokalista zdradzi również parę smaczków dotyczących swojej kariery. Arek opowie między innymi o nadrabianiu czasów studenckich, tym jak walczył ze stereotypem chłopca z talent show, czego nie lubi najbardziej w byciu artystą, co myśli o debiutanckim albumie Kaśki Sochackiej i czego oczekuje, gdy idzie w Tango.

Zobacz również: „Nie jestem głuptaskiem, którego wykreowała wytwórnia” – wywiad z Arkiem Kłusowskim

Najnowszy odcinek Miastosfery z udziałem Arka Kłusowskiego będzie miał swoją premierę już w najbliższy wtorek, 25 maja, o godzinie 20:00 na kanale YouTube Idę w Tango. Nasz podcast znajdziecie również we wszystkich serwisach streamingowych. Nie przegapcie!


Miastosfera – co dalej?

To jednak nie wszystko. Grono prowadzących będzie się stale powiększać, podobnie jak ramówka kanału Idę w Tango. Już dziś możemy zdradzić, że niebawem ze swoim autorskim programem przed mikrofonami i kamerami pojawią się Marcin Flint i Krzysztof Nowak, wybitni znawcy polskiej sceny hip-hopowej.

To wciąż nie koniec niespodzianek, jakie dla Was szykujemy! Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Arek Kłusowski to kolejny gość naszego podcastu Miastosfera. Artysta opowie naszym redaktorom, Novice i Lexowi o swoim najnowszym albumie Lumpeks, renesansie, który przechodzi właśnie polska muzyka, a także o kulisach swojego sukcesu. Miastosfera – więcej niż zwykłe rozmowy Miastosfera nabiera rozpędu! To nasz nowy format, w którym wykorzystujemy nie tylko audio, ale również wideo. W […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.