PRO8L3M wspomina noce zarwane na graniu


13 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

PRO8L3M, Kaz Bałagane i Szpaku swoje wysiedzieli przy kompie i konsoli – i dlatego klip do kawałka Geforce jest tak dobry.

Fight Club nie przestaje grzać

Projekt stworzony przez PRO8L3M ciągle budzi kontrowersje. A powodów jest całkiem sporo: bo Oskar rapuje na autotune, bo na krążku znalazło się dużo gości, bo wreszcie miał być mixtape’em a jest albumem. To jednak nie sprawiło, że poniósł klęskę sprzedażową. Już kilka dni temu pisaliśmy, że Fight Club zadebiutował na pierwszym miejscu OLiS-u, a dodatkowo starsze płyty duetu także wleciały na listę. Trzeba też pamiętać, że sam label 2020, wydający m.in. P83, także miesza w zestawieniach, bo na ostatnim podium znalazło się również Do wesela się zagoi Grubego Mielzky’ego.

PRO8L3M wypuszcza klip do singla Geforce

Nie oznacza to jednak, że promocja już się zakończyła. Jest przecież jeszcze sporo utworów, które można zilustrować ciekawymi obrazami. Po teledysku m.in. do A2, w którym udzielił się aktor Robert Gonera, przyszedł czas na Geforce.

PRO8L3M – A2 feat. Paluch & Luxon

No to pograne

Trapowa forteca, do której zostali zaproszeni Kaz Bałagane i Szpaku, dostała to, czego się domagała, nawet jeśli ktoś przeczytał tylko suchy tekst kawałka. W końcu, gdy nagrywasz numer o spędzaniu wielu godzin przy kolejnych klasycznych gierkach, to powinieneś jeszcze odwołać się do wspomnień fanów i poruszyć ich emocjonalną nutę. Tak właśnie stało się teraz – widzimy przelot PRO8L3M-u po tytułach głównie z ostatnich dwóch dekad, a dodatkowo jeszcze zapoznajemy się z animacjami 3D spod szyldu studia Muzzle. Ba, można powiedzieć, że to track o doświadczeniu formacyjnym paru pokoleń Polaków, więc dobrze, że dostał wnoszącą kolejny sens oprawę.

PRO8L3M – Geforce feat. Kaz Bałagane & Szpaku

PRO8L3M, Kaz Bałagane i Szpaku swoje wysiedzieli przy kompie i konsoli – i dlatego klip do kawałka Geforce jest tak dobry. Fight Club nie przestaje grzać Projekt stworzony przez PRO8L3M ciągle budzi kontrowersje. A powodów jest całkiem sporo: bo Oskar rapuje na autotune, bo na krążku znalazło się dużo gości, bo wreszcie miał być mixtape’em […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →