„Block Party” duetu PRO8L3M przerodziło się w „Fight Club”


19 marca 2021

Podziel się newsem:

Plany PRO8L3M-u przez pandemię uległy zmianie. Oskar i Steez poinformowali właśnie słuchaczy o całkowitym przekształceniu koncepcji ich najnowszego wydawnictwa, a także opublikowali premierowy singiel!

Block Party nie będzie

Jeszcze niecały miesiąc temu przekazywaliśmy informacje o Block Party Mixtape. Ten materiał duet PRO8L3M planował opublikować wraz z końcem marca. Wydawnictwo stanowić miał niejako formę rekompensaty dla słuchaczy za odwołaną, z oczywistych powodów, trasę koncertową Block Party. Mixtape’u, na którym usłyszeć mieliśmy Oskara i Steeza wraz z gośćmi, jednak nie będzie! Nadmieńmy, że miał być to pierwszy pro8l3mowy materiał zrealizowany przy udziale innych raperów i wokalistów. Między innymi Brodki, z którą nagrany został utwór Żar.

PRO8L3M feat. Brodka – ŻAR (Tak To Robię)

Będzie za to Fight Club 

Sesje nagraniowe zaszły jednak tak daleko, że to planowane już dość długo Block Party przerodziło się w Fight Club. I pod takim właśnie tytułem ukaże się pierwszy album PRO8L3M-u, na którym oprócz gospodarzy, usłyszymy także innych, równie popularnych twórców. Rewelacją tą Oskar i Steez podzielili się ze słuchaczami w dniu dzisiejszym, przy okazji publikacji najnowszego singla zwiastującego Fight Club. A jest nim tytułowy numer z tej właśnie płyty. To jednak nie wszystko! Listę gości zaproszonych na Fight Club też już poznaliśmy!

PRO8L3M – Fight Club

The first rule of fight club is don’t talk about fight club

Ktoś jednak wiedział, nawiązując do słynnego filmu Davida Finchera. Duet PRO8L3M poinformował dzisiaj, kogo zaprosił na swój pierwszy album nagrywany niesamodzielnie. Wiedzieliśmy już, że w gronie tym znajdzie się wspomniana Brodka. Domyślaliśmy się, że swoją obecność na albumie Oskara i Steeza odhaczy również Paluch. A teraz poznaliśmy już wszystkich uczestników pro8l3mowego Fight Clubu. A są nimi, między innymi, gdyż gości jest sporo, Kaz Bałagane, Szpaku, Kukon, PIH, The Returners, Ero, WDZ, Sokół, CatchUp, Pezet i Dawid Podsiadło. To będzie naprawdę widowiskowy Fight Club!

PRO8L3M - Fight Club - okładka
PRO8L3M – Fight Club – okładka

PRO8L3M – Fight Club – tracklista

 1. Witamy, witamy, witamy
 2. GeForce feat. Kaz Bałagane, Szpaku
 3. Strange Days
 4. A2 feat. Paluch, Luxon
 5. The End Fin Esc Abort feat. Młody Dron, Szamz
 6. Ziemia obiecana feat. Kukon, PIH, The Returners
 7. Animal Planet feat. Ero, Wilku WDZ
 8. Zombie feat. Sokół, Duit
 9. NASCAR feat. CatchUp, Pezet
 10. Fight Club
 11. Freon feat. Dawid Podsiadło, Duit
 12. Żar feat. Brodka
 13. V
 14. Adio

  Preorder bonus tracks
 15. Widnokrąg feat. DJ Ben
 16. Ziemia Obiecana feat. Kukon, PIH & The Returners (PIH remix)
 17. Żar (PRO8L3M Remix)
 18. Ritz Carlton Remix feat. Vito Bambino – tylko Block Party Preorder

Fight Club w terminie

Wszystkie zmiany wprowadzone przez PRO8L3M nie wpłynęły na szczęście, na samą datę premiery wydawnictwa. Album Fight Club, tak jak ostatecznie zaplanowano, ukaże się 30 marca. Na stronie www.pro8l3m.pl trwa jeszcze przedsprzedaż nowej płyty Oskara i Steeza. W wersji preorderowej zostały jednak już ostatnie sztuki. Nie powinno to jednak zbytnio zakłopotać fanów duetu. Płytę tą, de facto, nabyć można było już od kilku miesięcy!

PRO8L3M – V

Oskar i Steez zmienili tytuł albumu, który ukażę się za niecałe dwa tygodnie. Poznaliśmy także wszystkich gości zaproszonych na „Fight Club”.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.