osiemdziewiec

PRO8L3M świeżym singlem „V” zaprasza na „Block Party”


23 lutego 2021

Podziel się newsem:

Najprawdopodobniej jest to jedyny problem, jakiego wypatrujemy na horyzoncie zdarzeń. W sieci ukazał się singiel V jako trzecia już zapowiedź nowego albumu Oskara i Steeza. Datę premiery Block Party Mixtape niestety przesunięto.

Jedyny PRO8L3M na jaki czekasz

Słuchacze odnieść mogli wrażenie, że Oskar i Steez nieco zapomnieli o tym, że jeszcze w maju 2020 roku obiecali słuchaczom nowy album. Wtedy wydawnictwo Block Party Mixtape przedstawiono jako formę alternatywy dla odwołanej z powodu pandemii trasy koncertowej Block Party, w której udział wziąć mieli także zaproszeni przez duet goście. Obecność na koncertach PRO8L3M’u potwierdzili wówczas między innymi Taco Hemingway, Dziarma, schafter oraz Bitamina.

I także jako pełen gościnnych występów opisano, rekompensujący brak tego wyjątkowego widowiska, nowy materiał Oskara i Steeza! Z tego względu właśnie Block Party Mixtape stanowi wyjątkową pozycję w dyskografii zespołu, stroniącego do tej pory od tzw. „featów” na swoich albumach. Jako ciekawostkę można w tym miejscu wtrącić, że gośćmi na albumach PRO8L3M’u byli dotąd jedynie Artur Rojek, Majka Jeżowska oraz Wanda i Banda – wszyscy w utworach nawiązujących do swojej twórczości. I właśnie po tym jak ogłoszono nowe wydawnicze plany, a preorder Block Party Mixtape wystartował, o nowym PRO8L3M’ie ucichło…

Cisza ta trwała do jesieni! Pierwszą singlową zapowiedź Block Party Mixtape otrzymaliśmy bowiem dopiero w październiku. Wraz z pojawieniem się Strange Days, dowiedzieliśmy się jednak, że od premiery nowego PRO8L3M’u dzieli nas wiele więcej dni niż się spodziewaliśmy, i Block Party Mixtape ostatecznie w całości zabrzmi dopiero w lutym 2021.

PRO8L3M – Strange Days

Cisza przerwana w towarzystwie Brodki

I znowu o czekającym nas PRO8L3M’ie ucichło. Oskar i Steez ponownie przypomnieli o sobie wraz z początkiem nowego roku, gdy pojawił się ŻAR. Wspólny utwór PRO8L3M’u i Brodki nagrany został w ramach projektu Tak To Robię przeprowadzanego razem z marką Ballantine’s. Wraz puszczonym ŻAREM, twórcy Art-Brutu przypomnieli zarazem o swoich planach, czyli zapowiedzianym Block Party Mixtape. Współtwórczyni ŻARU z kolei spodziewać możemy w gronie gości zaproszonych przez Oskara i Steeza na to wydawnictwo, chociaż singla ŻAR jako kolejnego zwiastuna PRO8L3M’u nie przedstawiono.

PRO8L3M prezentuje singiel V i przekłada premierę nowego wydawnictwa

Opublikowany wczorajszego wieczora singiel V opisano natomiast jako trzecią zapowiedź Block Party Mixtape. Z tego właśnie wniosek, że powyższy ŻAR również znajdzie się na nowym albumie Oskara i Steeza. Powtórzyła się niestety sytuacja znana już ze Strange Days. A zatem data ukazania się nowego PRO8L3M’u ponownie uległa przesunięcia w czasie. Teraz premierę Block Party zaplanowano na 30 marca. I nie będzie to mixtape, tylko kolejny pełnoprawny album. Jednocześnie powiększyła się lista gości, którą zespół obiecuje ujawnić niebawem.

Wspomniany preorder albumu cały czas dostępny jest na stronie www.pro8l3m.pl. Teraz jedynie chęć zakupu nowego wydawnictwa spod szyldu PRO8L3M obarczona została koniecznością oczekiwania w kolejce…

PRO8L3M – V

Nagrany zamiast zagrania trasy koncertowej album ukaże się jeszcze później niż zaplanowano. Na „Block Party Mixtape” teraz czekamy do marca.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →