Dziarma rozebrała się w nowym teledysku! Klip do KAWAII jest cute?

Obserwuj nas na instagramie:

Jako fanka EDM mogę nieskromnie uznać ten drop za sztos – tak młoda wokalistka promuje swój najnowszy kawałek.

Agata Dziarma Dziarmagowska w nowym teledysku KAWAII pokazała swoje nowe, drapieżne oblicze – klip do singla promującego debiutancki album młodziutkiej artystki prowokuje, a sama Dziarma pokazuje się przed kamerą ZUPEŁNIE NAGO!

Nowa piosenka Dziarmy jest “słodko-gorzką” odpowiedzią na współczesną, cukierkową popkulturę, a tytuł utworu to synonim angielskiego słowa cute.

Kawałek ukazuje przede wszystkim to, jak czasy w których obecnie żyjemy silnie otoczone są błyskotkami i lansem a to, że coś co wydaje się cudowne może mieć swoje ciemne strony.

Tak o nowym singlu opowiada artystka, która napisała go podczas swojej podróży do Tokio. Teledysk do KAWAII został wyreżyserowany przez Michała Pańszczyka, a Dziarma w prowokacyjnym klipie udowadnia, że jest nie tylko słodziutką dziewczyną z talent show, ale potrafi też pokazać pazurki.

Agata Dziarma Dziarmagowska to 19-letnia wokalistka, która kilka lat temu próbowała swoich sił w programach Mam Talent oraz X-Factor. Choć żadnego z nich nie udało jej się wygrać, Dziarma nie zrezygnowała z kariery wokalistki. Aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który nagrywa w wytwórni Warner Music Polska. Pochodzi z Częstochowy.

Jako fanka EDM mogę nieskromnie uznać ten drop za sztos – tak młoda wokalistka promuje swój najnowszy kawałek. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Agata Dziarma Dziarmagowska w nowym teledysku KAWAII pokazała […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →