„ŻAR” – Brodka w kolaboracji z duetem PRO8L3M dla Ballantine’s


13 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Brodka zabrała głos w social mediach i zapowiedziała zupełnie nowy projekt. W jakiej odsłonie zobaczymy ją w tym roku?

Reklama

Nowości od Brodki. Czym artystka zaskoczy nas w 2021?

Zdaje się, że wyczekiwane nowości od Brodki nadchodzą wielkimi krokami! Od kilku lat fani nieśmiało spoglądają w stronę artystki, w oczekiwaniu na nowy, piąty album, nad którym zresztą Brodka od jakiegoś czasu pracuje. Wygląda jednak na to, że wokalistka planuje ponownie nas zaskoczyć.

Tajemnicza Brodka. Nowy album nadchodzi?

Nowe wcielenia Brodki, jej muzyczne eksploracje, czy eksperymentowanie z wizerunkiem to coś, do czego zdążyliśmy już przywyknąć, więc raczej nikt nie spodziewa się, że nowy album Brodki ujrzy światło dzienne od tak o. Jego premierze z pewnością będzie towarzyszył szereg niespodziewanych zdarzeń.

Jednak po zapowiedzi, jaką Brodka właśnie umieściła w swoich social mediach można wywnioskować, że tym razem artystka szykuje coś naprawdę wyjątkowego, a nowy projekt, o którym mówi być może w ogóle nie będzie tym, czego się spodziewamy.

W nowy rok wchodzę z nową energią i na własnych zasadach. Już za chwilę będziecie mogli przekonać się co to oznacza w praktyce. Secret project coming soon 🔥 #TakToRobię

#TakToRobię. Brodka we wpółpracy z Ballantine’s?

W jakiej odsłonie Brodka powróci w 2021 roku? Jak na razie, wszystko owiane jest płaszczem tajemnicy. Jednak hasztag #TakToRobię, użyty w poście przez artystkę, to hasło, którym od jakiegoś czasu posługuje się marka whisky Ballantine’s. Być może to zapowiedź współpracy artystki z brandem alkoholowym?

Tak To Robię kampania ballantine's
Tak To Robię – kampania Ballantine’s

[AKTUALIZACJA] Wszystko jasne! Brodka w kolaboracji z duetem PRO8L3M dla Ballantine’s

No i wszystko jasne. Nie musieliśmy długo czekać na rozwiązanie tej zagadki. Nowy projekt, który jeszcze chwilę temu zapowiadała Brodka, to utwór z hip-hopowym kolektywem PRO8L3M, który – tak jak przewidywaliśmy – powstał we współpracy z marką Ballantine’s. Wyjątkowa kolaboracja, zatytułowana ŻAR, jest hołdem dla wszystkich, którzy nie boją się ryzykować i iść pod prąd. W informacji prasowej czytamy o utworze:

ŻAR to kawałek przygotowany w ramach projektu Tak To Robię razem z marką Ballantine’s. To zderzenie dwóch bardzo wyrazistych sił artystycznych, czyli zespołu PRO8L3M i Brodki. Chcieliśmy sprowokować ludzi do życia w zgodzie ze sobą, wbrew presji, której źródłem są wszechobecne oczekiwania ze strony społeczeństwa, rodziny, czy przyjaciół. Warto iść własną ścieżką, ale do tego potrzeba odwagi, dlatego powstał ten utwór – róbcie swoje i bądźcie autentyczni, bo tylko to się liczy.

PRO8L3M feat. Brodka – ŻAR (Tak To Robię), posłuchaj i zobacz teledysk:


Działalność Brodki w ostatnich latach

Przypomnijmy, że ostatni album Brodki to Clashes wydane w 2016 roku. Od tego czasu artystka wzięła również udział w serii koncertów MTV Unplugged, których zapis został zarejestrowany na wydawnictwie live – MTV Unplugged Brodka. Oprócz tego, Brodka wzięła również udział w kilku współpracach, między innymi z A_GIMem, nagrywając nową wersję kultowego przeboju Wszystko czego dziś chcę na potrzeby serialu Rojst, z The Dumplings, czego efektem jest rework jej hitu Granda, czy z Piernikowskim, z którym nagrała utwór Horyzont.

Brodka zabrała głos w social mediach i zapowiedziała zupełnie nowy projekt. W jakiej odsłonie zobaczymy ją w tym roku? Nowości od Brodki. Czym artystka zaskoczy nas w 2021? Zdaje się, że wyczekiwane nowości od Brodki nadchodzą wielkimi krokami! Od kilku lat fani nieśmiało spoglądają w stronę artystki, w oczekiwaniu na nowy, piąty album, nad którym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.