„ŻAR” – Brodka w kolaboracji z duetem PRO8L3M dla Ballantine’s


13 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Brodka właśnie zabrała głos w swoich social mediach i zapowiedziała zupełnie nowy projekt. W jakiej odsłonie zobaczymy ją w tym roku?

Nowości od Brodki. Czym artystka zaskoczy nas w 2021 roku?

Zdaje się, że długo wyczekiwane nowości od Brodki nadchodzą coraz większymi krokami! Od kilku lat fani nieśmiało spoglądają w stronę artystki, w oczekiwaniu na nowy, piąty album, nad którym zresztą Brodka od jakiegoś czasu pracuje w studiu. Wygląda jednak na to, że wokalistka planuje ponownie nas zaskoczyć.

Tajemnicza Brodka. Nowy album nadchodzi?

Nowe, zjawiskowe wcielenia Brodki, jej zaskakujące, muzyczne eksploracje, czy eksperymentowanie z wizerunkiem to coś, do czego zdążyliśmy już przywyknąć, więc raczej nikt nie spodziewa się, że nowy album Brodki ujrzy światło dzienne od tak o. Jego premierze z pewnością będzie towarzyszył szereg niespodziewanych zdarzeń.

Jednak po intrygującej zapowiedzi, jaką Brodka właśnie umieściła w swoich social mediach można wywnioskować, że tym razem artystka szykuje coś naprawdę wyjątkowego, a nowy projekt, o którym mówi, być może w ogóle nie będzie tym, czego się spodziewamy.

W nowy rok wchodzę z nową energią i na własnych zasadach. Już za chwilę będziecie mogli przekonać się co to oznacza w praktyce. Secret project coming soon 🔥 #TakToRobię

#TakToRobię, czyli Brodka we współpracy z Ballantine’s?

W jakiej odsłonie Brodka powróci w 2021 roku? Jak na razie, wszystko owiane jest płaszczem tajemnicy. Jednak hasztag #TakToRobię, użyty w poście przez artystkę, to hasło, którym od jakiegoś czasu posługuje się w swoich kampaniach marka whisky Ballantine’s. Być może to zapowiedź współpracy artystki z tym brandem alkoholowym?

Tak To Robię kampania ballantine's
Tak To Robię – kampania Ballantine’s

[AKTUALIZACJA] Wszystko jasne! Brodka w kolaboracji z duetem PRO8L3M dla Ballantine’s

No i wszystko jasne. Nie musieliśmy długo czekać na rozwiązanie tej zagadki. Nowy projekt, który jeszcze chwilę temu zapowiadała Brodka, to utwór z hip-hopowym kolektywem PRO8L3M, który – tak jak przewidywaliśmy – powstał we współpracy z marką alkoholową Ballantine’s. Wyjątkowa kolaboracja, zatytułowana ŻAR, jest hołdem dla wszystkich, którzy nie boją się ryzykować i iść pod prąd. W informacji prasowej czytamy o utworze:

ŻAR to kawałek przygotowany w ramach projektu Tak To Robię razem z marką Ballantine’s. To zderzenie dwóch bardzo wyrazistych sił artystycznych, czyli zespołu PRO8L3M i Brodki. Chcieliśmy sprowokować ludzi do życia w zgodzie ze sobą, wbrew presji, której źródłem są wszechobecne oczekiwania ze strony społeczeństwa, rodziny, czy przyjaciół. Warto iść własną ścieżką, ale do tego potrzeba odwagi, dlatego powstał ten utwór – róbcie swoje i bądźcie autentyczni, bo tylko to się liczy.

PRO8L3M feat. Brodka – ŻAR (Tak To Robię), posłuchaj i zobacz teledysk:


Działalność Brodki w ostatnich latach

Przypomnijmy, że ostatni album Brodki to Clashes wydane w 2016 roku. Od tego czasu artystka wzięła również udział w serii koncertów MTV Unplugged, których zapis został zarejestrowany na wydawnictwie live – MTV Unplugged Brodka. Oprócz tego, Brodka wzięła również udział w kilku współpracach z innymi artystami, między innymi z producentem A_GIMem, nagrywając nową wersję kultowego przeboju Wszystko czego dziś chcę na potrzeby serialu Rojst, z The Dumplings, czego efektem jest rework jej hitu Granda, czy z Piernikowskim, z którym nagrała utwór Horyzont.

Brodka właśnie zabrała głos w swoich social mediach i zapowiedziała zupełnie nowy projekt. W jakiej odsłonie zobaczymy ją w tym roku? Nowości od Brodki. Czym artystka zaskoczy nas w 2021 roku? Zdaje się, że długo wyczekiwane nowości od Brodki nadchodzą coraz większymi krokami! Od kilku lat fani nieśmiało spoglądają w stronę artystki, w oczekiwaniu na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.