Piernikowski i Brodka w zjawiskowym teledysku do singla “Horyzont”


15 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Piernikowski właśnie podzielił się wyjątkowym teledyskiem do singla Horyzont, w którym gościnnie zaśpiewała Brodka. Klip robi wrażenie!

Piernikowski i Pańczyk ponownie w natarciu

Kojarzycie teledysk do kawałka Nag Champa duetu Syny? Ten, który niedawno otrzymał Fryderyka w kategorii Teledysk Roku? To już wiecie, czego się spodziewać po klipie do Horyzontu, za który również odpowiada Sebastian Pańczyk.

Reżyser ponownie połączył siły z Piernikowskim (połowa duetu Syny), tym razem jednak w wydaniu solowym. No może nie tak do końca solowym, bo mowa przecież o utworze z gościnnym udziałem Brodki. Horyzont pochodzi z ostatniego albumu rapera The best of moje getto i poza przyciągającą fonią, właśnie doczekał się nie mniej ciekawej wizji.

Piernikowski Brodka Horyzont

Genialny teledysk do nowego singla Piernikowskiego – Horyzont

Teledysk, który powstał we współpracy z kilkudziesięcioosobową załogą, w tym ze wspomnianym Sebastianem Pańczykiem i ekipą produkcyjną DOBRO, to intrygujący, tajemniczy i pełen mroku obraz, który zostanie z Wami na długo. Zastosowane w nim efekty specjalne robią wrażenie! Czyżby Piernikowski z Pańczykiem, idąc tropem Nag Champa szykowali się na kolejny worek pełen wyróżnień? Przekonajcie się sami!

Piernikowski – Horyzont feat. Brodka, zobacz teledysk

The best of moje getto Piernikowskiego na kasecie

Wraz z premierą teledysku do Horyzontów, na stronie asfaltshop.pl wystartował preorder wyjątkowego wydania płyty The best of moje getto. 20 listopada album ten ukaże się bowiem w wersji na kasecie. Nie przegapcie!

Piernikowski - The best of moje getto - okładka
Piernikowski – The best of moje getto, okładka

Piernikowski właśnie podzielił się wyjątkowym teledyskiem do singla Horyzont, w którym gościnnie zaśpiewała Brodka. Klip robi wrażenie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Piernikowski i Pańczyk ponownie w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →