Piernikowski i Brodka w zjawiskowym teledysku do singla „Horyzont”


15 października 2020

Podziel się newsem:

Piernikowski właśnie podzielił się wyjątkowym teledyskiem do singla Horyzont, w którym gościnnie zaśpiewała Brodka. Klip robi wrażenie!

Reklama

Piernikowski i Pańczyk ponownie w natarciu

Kojarzycie teledysk do kawałka Nag Champa duetu Syny? Ten, który niedawno otrzymał Fryderyka w kategorii Teledysk Roku? To już wiecie, czego się spodziewać po klipie do Horyzontu, za który również odpowiada Sebastian Pańczyk.

Reżyser ponownie połączył siły z Piernikowskim (połowa duetu Syny), tym razem jednak w wydaniu solowym. No może nie tak do końca solowym, bo mowa przecież o utworze z gościnnym udziałem Brodki. Horyzont pochodzi z ostatniego albumu rapera The best of moje getto i poza przyciągającą fonią, właśnie doczekał się nie mniej ciekawej wizji.

Piernikowski Brodka Horyzont

Genialny teledysk do nowego singla Piernikowskiego – Horyzont

Teledysk, który powstał we współpracy z kilkudziesięcioosobową załogą, w tym ze wspomnianym Sebastianem Pańczykiem i ekipą produkcyjną DOBRO, to intrygujący, tajemniczy i pełen mroku obraz, który zostanie z Wami na długo. Zastosowane w nim efekty specjalne robią wrażenie! Czyżby Piernikowski z Pańczykiem, idąc tropem Nag Champa szykowali się na kolejny worek pełen wyróżnień? Przekonajcie się sami!

Piernikowski – Horyzont feat. Brodka, zobacz teledysk

The best of moje getto Piernikowskiego na kasecie

Wraz z premierą teledysku do Horyzontów, na stronie asfaltshop.pl wystartował preorder wyjątkowego wydania płyty The best of moje getto. 20 listopada album ten ukaże się bowiem w wersji na kasecie. Nie przegapcie!

Piernikowski - The best of moje getto - okładka
Piernikowski – The best of moje getto, okładka

Piernikowski właśnie podzielił się wyjątkowym teledyskiem do singla Horyzont, w którym gościnnie zaśpiewała Brodka. Klip robi wrażenie! Piernikowski i Pańczyk ponownie w natarciu Kojarzycie teledysk do kawałka Nag Champa duetu Syny? Ten, który niedawno otrzymał Fryderyka w kategorii Teledysk Roku? To już wiecie, czego się spodziewać po klipie do Horyzontu, za który również odpowiada Sebastian […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.