materiały promocyjne

Nocny Targ Towarzyski w Poznaniu z serią różnorodnych muzycznych koncertów


10 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Mieszkańcy Poznania zdecydowanie nie mogą narzekać na brak różnorodnych muzycznych atrakcji w ich mieście. A wszystko to za sprawą Nocnego Targu Towarzyskiego.

Czy rap, czy pop, zawsze na najwyższym poziomie

Znacie to uczucie, kiedy macie ochotę iść na ciekawy koncert, ale w waszym mieście nic się nie dzieje? To oznacza, że najprawdopodobniej nie jesteście mieszkańcami Poznania. W stolicy Wielkopolski funkcjonuje bowiem Nocny Targ Towarzyski, przestrzeń koncertowa, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla fanów rapu z pewnością wielkim wydarzeniem będzie koncert legendarnego składu Molesta Ewenement. Ich kultowy debiut, Skandal, kończy w tym roku 25 lat. Koncert, który odbędzie się 12 sierpnia, będzie więc idealną okazją, żeby usłyszeć największe hity z tego albumu na żywo.

Jeśli już mowa o rapowych debiutach, na Nocnym Targu Towarzyskim wystąpi także autor jednego z najciekawszych, solowych debiutów ostatnich lat. Louis Villain, znany także jako Maestro wystąpi w Poznaniu 15 września.

A może dużo bliższy waszemu sercu jest pop? Co powiecie w takim razie na koncert Smolastego? 22 września z pewnością usłyszymy utwory z jego ostatniej płyty Almost Goat na czele z Dużymi Oczami, ale także największe hity, takie jak Fake Love czy Uzależniony ze świetnie przyjętego albumu Fake Love z 2018 roku.

Jest jeszcze jedna duża grupa słuchaczy. Ci, którzy nieco odbijają od głównego nurtu, szukając twórców wchodzących w mariaż z nieco bardziej alternatywnymi brzmieniami. Cóż, dla was także Nocny Targ ma coś specjalnego. 23 września zagra tam postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Brodka, autorka doskonale przyjętej przez słuchaczy i krytyków Sadzy.

To co, znaleźliście pośród propozycji Nocnego Targu Towarzyskiego coś dla siebie? Sprawdźcie w takim razie gdzie kupić bilety na wszystkie te wydarzenia.

Nocny Targ Towarzyski w Poznaniu z serią różnorodnych muzycznych koncertów

Kup bilety na koncerty w Nocnym Targu Towarzyskim

Bilety na wszystkie wymienione wyżej koncerty w Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że można tam również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Mieszkańcy Poznania zdecydowanie nie mogą narzekać na brak różnorodnych muzycznych atrakcji w ich mieście. A wszystko to za sprawą Nocnego Targu Towarzyskiego. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Czy rap, czy pop, zawsze na najwyższym poziomie Znacie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →