Brodka jako dzieciaki ze Stranger Things. Zobaczcie nowy spot Netflixa

Obserwuj nas na instagramie:

Mimo, że premiera najnowszego sezonu Stranger Things miała miejsce już prawie dwa tygodnie temu, Netflix nie przestaje promować swojej hitowej produkcji. W najnowszym spocie Bądź kimkolwiek chcesz wystąpiła Brodka. Sprawdźcie, bo wyszło genialnie!

Monika Brodka udowodniła, że ma do siebie dystans. Artystka wystąpiła w najnowszym spocie reklamowym Netflixa, w którym wciela się w główne dziecięce role z serialu Stranger Things.

Brodka i Stranger Things

Motywem przewodnim klipu jest hasło: Bądź kimkolwiek chcesz. Brodka postanowiła zostać dzieciakami z Hawkins. A konkretnie Willem, Dustinem i Eleven.

Efekt Hawkins – gdy wiążesz się emocjonalnie z bohaterami serialu tak mocno, że wszędzie ich widzisz.

Spot Netflixa jest prawdopodobnie zainspirowany memem, który jakiś czas temu krążył po sieci. Polska artystka jest znana z tego, że często zmienia fryzury. Internauci zauważyli jej podobieństwo do postaci z serialu. Porównali zdjęcia Moniki w różnych fryzurach, które można odnaleźć także u młodych bohaterów Stranger Things.

Brodka nie poczuła się urażona tym porównaniem. Co więcej, spodobało jej się to na tyle, że sama udostępniła ten mem na swoim Instagramie.

Stranger Things – trzeci sezon już dostępny na Netflixie

Najnowszy, trzeci sezon jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa – Stranger Things śmiga na platformie już od 4 lipca. Widzieliście już? Jak wrażenia?

Mimo, że premiera najnowszego sezonu Stranger Things miała miejsce już prawie dwa tygodnie temu, Netflix nie przestaje promować swojej hitowej produkcji. W najnowszym spocie Bądź kimkolwiek chcesz wystąpiła Brodka. Sprawdźcie, bo wyszło genialnie! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →