Brodka jako dzieciaki ze Stranger Things. Zobaczcie nowy spot Netflixa

Obserwuj nas na instagramie:

Mimo, że premiera najnowszego sezonu Stranger Things miała miejsce już prawie dwa tygodnie temu, Netflix nie przestaje promować swojej hitowej produkcji. W najnowszym spocie Bądź kimkolwiek chcesz wystąpiła Brodka. Sprawdźcie, bo wyszło genialnie!

Monika Brodka udowodniła, że ma do siebie dystans. Artystka wystąpiła w najnowszym spocie reklamowym Netflixa, w którym wciela się w główne dziecięce role z serialu Stranger Things.

Brodka i Stranger Things

Motywem przewodnim klipu jest hasło: Bądź kimkolwiek chcesz. Brodka postanowiła zostać dzieciakami z Hawkins. A konkretnie Willem, Dustinem i Eleven.

Efekt Hawkins – gdy wiążesz się emocjonalnie z bohaterami serialu tak mocno, że wszędzie ich widzisz.

Spot Netflixa jest prawdopodobnie zainspirowany memem, który jakiś czas temu krążył po sieci. Polska artystka jest znana z tego, że często zmienia fryzury. Internauci zauważyli jej podobieństwo do postaci z serialu. Porównali zdjęcia Moniki w różnych fryzurach, które można odnaleźć także u młodych bohaterów Stranger Things.

Brodka nie poczuła się urażona tym porównaniem. Co więcej, spodobało jej się to na tyle, że sama udostępniła ten mem na swoim Instagramie.

Stranger Things – trzeci sezon już dostępny na Netflixie

Najnowszy, trzeci sezon jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa – Stranger Things śmiga na platformie już od 4 lipca. Widzieliście już? Jak wrażenia?

Mimo, że premiera najnowszego sezonu Stranger Things miała miejsce już prawie dwa tygodnie temu, Netflix nie przestaje promować swojej hitowej produkcji. W najnowszym spocie Bądź kimkolwiek chcesz wystąpiła Brodka. Sprawdźcie, bo wyszło genialnie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →