Sample lata – DJ w podróży. Kto skomponuje hymn wakacji?


30 listopada 2020

Podziel się newsem:

We wspólnej akcji Muno.pl i Samsung coraz więcej muzycznych kart zostaje odkrytych… Hymn lata stworzy jeden z najbardziej doświadczonych i najwszechstronniejszych producentów muzyki w Polsce. Jesteście ciekawi kto to taki?

Parę tygodni temu Muno.pl i Samsung zaprosili internautów do akcji #samplelata. Jak mówią sami organizatorzy:

Wykorzystując technologię i pasję do podróżowania oraz muzyki, chcieliśmy stworzyć wyjątkowe wspomnienie lata AD 2020. Poprosiliśmy Was o dźwięki, które kojarzą Wam się z wakacjami, a jednego z ulubionych polskich producentów namówiliśmy, by dołączył do nas i ubrał te sample w zgrabną całość

Uczestnicy akcji wysłali kilkaset sampli, z których powstanie utwór będący hymnem lata. W końcu poznaliśmy postać artysty, który go skomponuje.

Sample lata – Muno.pl x Samsung Zapowiedź 2

Kto skomponuje hymn lata?

Hymn lata skomponuje A_GIM (Agim Dżeljilji) – jeden z najbardziej doświadczonych i najwszechstronniejszych producentów muzyki w Polsce. W przeszłości odpowiadał za takie projekty jak Őszibarack, Husky czy Nervy. Współpracował z wieloma muzykami w Polsce, na czele z Moniką Brodką i Noviką.

Sample lata – Muno.pl x Samsung Zapowiedź 3

Obecnie z powodzeniem solowo nagrywa i występuje jako A_GIM, z kolei z Deasem tworzy odnoszący liczne sukcesy duet Blooma. Laureat wielu prestiżowych nagród, w tym Fryderyka i Munoluda. Od dekad skupiony wokół muzyki elektronicznej, która nie ma przed nim żadnych tajemnic. Zdobył powszechne uznanie zarówno jako producent, ale także i kompozytor, instrumentalista, realizator i didżej.

Więcej o Agimie oraz o dalszych losach wspólnej podróży Muno.pl i Samsung już wkrótce!

Partnerem akcji jest Samsung.

Sample lata – Muno.pl x Samsung Zapowiedź 1

zdjęciegłówne: fot. Artur AEN Nowicki

We wspólnej akcji Muno.pl i Samsung coraz więcej muzycznych kart zostaje odkrytych… Hymn lata stworzy jeden z najbardziej doświadczonych i najwszechstronniejszych producentów muzyki w Polsce. Jesteście ciekawi kto to taki? Parę tygodni temu Muno.pl i Samsung zaprosili internautów do akcji #samplelata. Jak mówią sami organizatorzy: Wykorzystując technologię i pasję do podróżowania oraz muzyki, chcieliśmy stworzyć […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.