Sample lata – wróć do wakacji i pomóż skomponować utwór złożony z dźwiękowych wspomnień!


10 października 2020

Podziel się newsem:

Wróć pamięcią do najlepszych chwil minionych miesięcy. Przeszukaj swój smartfon i znajdź filmy oraz dźwięki, którymi udokumentowałeś wyjątkowe momenty, lub nagraj coś nowego. Zarejestrowane przez Ciebie brzmienie może stać się częścią… hymnu lata! Zapraszamy do udziału we wspólnej akcji Sample lata, autorstwa Muno.pl i Samsung!

Sample lata. Wspomnienia zapisane w dźwiękach

Jakie było minione lato, wszyscy wiemy. Nie zabrakło jednak chwil radości. Spotkania ze znajomymi, wypady za miasto i nie tylko – doceniliśmy wartość małych rzeczy i wspólnie spędzanego czasu. Odkrywaliśmy nieznane. Nierzadko dokumentowaliśmy ten okres przy pomocy smartfonu. Robiliśmy zdjęcia, filmy. Nagrywaliśmy dźwięki – szum rzeki, gwar rozmów, salwy śmiechu podczas spotkań…

Sample lata
Sample lata

Teraz to wszystko może złożyć się na niesamowitą pocztówkę z wakacji. Hymn tegorocznego lata, który w formie utworu muzycznego, powstanie w ramach akcji Sample lata, autorstwa Muno.pl i Samsung. I Ty możesz stać się jego współtwórcą!

Sample lata. Jak brzmiał Twój najlepszy dzień minionych miesięcy?

Jak czytamy w artykule inaugurującym akcje:

Zastanów się, jak brzmiał najlepszy dzień minionego lata? Jaką byłby piosenką? Spokojną i intymną? A może energiczną i pełną emocji? Jak lepiej nadać formę wspomnieniom, niż przez muzykę i obraz?

Zadając te pytania, Muno.pl i Samsung zachęcają do tego, abyśmy wszyscy dołożyli swoją cegiełkę do powstania wyjątkowego dzieła. Jednak równie bardzo jak o muzykę, chodzi tu o to, w jaki sposób chłoniemy codzienność i które z jej elementów uważamy za warte utrwalenia.

Każda chwila, którą dzielimy z bliskimi nam ludźmi, warta jest utrwalenia. Każdej z nich towarzyszą dźwięki – śmiechu, zabawy, muzyki, przyrody, podróży, otoczenia. Podzielcie się nimi. Połączmy je w jedno brzmienie. We wspomnienie zamknięte w muzyce. Niech będzie to hymn lata.

Sample lata. Prześlij dźwięk, współtwórz utwór!

O co dokładnie chodzi w akcji? To proste!

Wyciągasz swój smartfon, sprawdzasz co takiego nagrałeś nim w ciągu letnich miesięcy. Jeśli uznasz, że nic z tego się nie nadaje – spokojna głowa. W każdej chwili możesz nagrać za pomocą smartfona dowolny, nowy dźwięk. Niech będzie to coś wyjątkowego, co zarazem kojarzy Ci się z latem. Następnie wystarczy przesłać to za pomocą przycisku, który znajduje się w artykule mówiącym o akcji. Oto link!

Sample lata
Sample lata

To jednak nie koniec zabawy. Przesłane dźwięki nie trafią do profesjonalnego studia, bo… takie nie jest potrzebne! Przekonuje się o tym coraz większe grono twórców, którzy za pomocą własnych smartfonów, są w stanie nagrywać, a następnie tworzyć doskonale brzmiące utwory. Tak będzie i w tym przypadku!

Z zebranych od Was dźwięków, przy użyciu smartfonów Samsung Galaxy A 51 i Samsung Galaxy A71 ułożymy utwór będący hymnem lata. Zadanie to powierzymy czołowej postaci polskiej muzyki, nie tylko elektronicznej. Osobie, która jak nikt inny, potrafi układać dźwięki w taki sposób, by zachwycać słuchaczy. Kto to będzie? Tego dowiecie się już wkrótce!

Sample lata. To dopiero początek

Brzmi ciekawie, prawda? Jednak organizatorzy akcji zapowiadają, że to jedynie jej element. Co nas czeka? Przesyłajcie dźwięki, śledźcie, jak rozwija się akcja Sample lata i czekajcie na więcej!

Samsung Galaxy A 51, Samsung Galaxy A71

Muno.pl współpracy z Samsung zaprasza w podróż – dosłownie i w przenośni – przez wspomnienia i dźwięki.

Partnerem technologicznym akcji jest Samsung.

Regulamin akcji Sample Lata – DJ w podróży

Wróć pamięcią do najlepszych chwil minionych miesięcy. Przeszukaj swój smartfon i znajdź filmy oraz dźwięki, którymi udokumentowałeś wyjątkowe momenty, lub nagraj coś nowego. Zarejestrowane przez Ciebie brzmienie może stać się częścią… hymnu lata! Zapraszamy do udziału we wspólnej akcji Sample lata, autorstwa Muno.pl i Samsung! Sample lata. Wspomnienia zapisane w dźwiękach Jakie było minione lato, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →