The Dumplings wracają? Jest nowy utwór!


11 września 2020

Podziel się newsem:

Duet The Dumplings, mimo swojego muzycznego urlopu, zupełnie niespodziewaniu podzielił się nowym utworem. Posłuchajcie coveru Kocham Cię Kochanie Moje!

Muzyczny urlop The Dumplings

Pod koniec zeszłego roku, zespół The Dumplings ogłosił ostatnią trasę koncertową przed dłuższą przerwą, którą zarówno Justyna Święs jak i Kuba Karaś postanowili poświęcić na pracę przy innych projektach.

The Dmplings

Mimo muzycznego urlopu, duet nie daje o sobie zapomnieć. The Dumplings zagrali chociażby koncert online w ramach cyklu Kwarantanna Na Na oraz stworzyli nowy utwór Pewne Serce, który pojawił się na składance wytwórni KayaxMusic 4 Queers & Queens.

The Dumpling – Pewne Serce, posłuchaj

The Dumplings z nowym utworem. Duet zreinterpretował Kocham cię, kochanie moje Maanamu w ramach akcji Jabłonki

The Dumplings ponownie przerywają ciszę i dzielą się nowościami. Tym razem zespół wziął udział w wyjątkowym projekcie fundacji State of PolandJabłonki. W ramach współpracy na swój warsztat wzięli kultowy przebój grupy Maanam i zaprezentowali go w nowej, własnej aranżacji. Utwór powstał z okazji obchodzonego 28 sierpnia święta Jabłonek. Więcej o akcji przeczytacie tutaj.

Posłuchajcie legendy, tej muzycznej w zupełnie nowym, ekscytującym wydaniu i tej o Trzech Jabłonkach – pięknych, smukłych, tajemniczych, co od wieków nocą w polskich sadach czynią swoją magię. Posłuchajcie opowieści o dawnych i nowych smakach, o radości i swawolach wśród drzew uginających się od dojrzałych wrześniową porą najlepszych w świecie jabłek.

The Dumplings – Kocham cię, kochanie moje, posłuchaj

Duet The Dumplings, mimo swojego muzycznego urlopu, zupełnie niespodziewaniu podzielił się nowym utworem. Posłuchajcie coveru Kocham Cię Kochanie Moje! Muzyczny urlop The Dumplings Pod koniec zeszłego roku, zespół The Dumplings ogłosił ostatnią trasę koncertową przed dłuższą przerwą, którą zarówno Justyna Święs jak i Kuba Karaś postanowili poświęcić na pracę przy innych projektach. Mimo muzycznego urlopu, […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →