The Dumplings zagrają ostatni koncert z cyklu Kwarantanna Na Na


30 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W piątek, 1 maja, odbędzie się ostatni koncert z cyklu Kwarantanna Na Na. Finałowy występ należeć będzie do duetu The Dumplings!

The Dumplings zagrają podczas finałowego koncertu cyklu Kwarantanna Na Na

Co prawda, The Dumplings zawiesili działalność, jednak na okoliczność finałowego koncertu Kwarantanna Na Na, zrealizowanego w ramach współpracy Facebooka, Szlachetnej Paczki i Kayaxu, Justyna Święs i Kuba Karaś postanowili się reaktywować. Będzie to więc wyjątkowa okazja, aby znów zobaczyć ich podczas wspólnego występu.

Kwarantanna Na Na – koncerty, które pomagają

Cykl Kwarantanna Na Na rozpoczął się 30 marca, a koncerty odbywały się w każdy poniedziałek, środę i piątek. Wydarzenia te pozwoliły nie tylko uprzyjemnić domową izolację, ale też przyczyniły się do wsparcia osób najbardziej potrzebujących.

Do tej pory występy z domów polskich artystów wyświetlono ponad 5 milionów razy, a oglądający je internauci zebrali ponad 150 tysięcy złotych na rzecz pomocy osobom starszym i samotnym, którzy szczególnie ciężko przechodzą czas izolacji z powodu epidemii.

W ramach cyklu wystąpili: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, KARAŚ/ROGUCKI, Arek Kłusowski, Skubas, SMOLIK/KEV FOX, Barbara Wrońska, Swiernalis, RAT KRU, Brodka, Kayah i Karolina Czarnecka.

Ostatni koncert, podczas którego wystąpi duet The Dumplings, odbędzie się już jutro, 1 maja o godzinie 18:00, jak zwykle na profilu Facebook App. Nie przegapcie!

W piątek, 1 maja, odbędzie się ostatni koncert z cyklu Kwarantanna Na Na. Finałowy występ należeć będzie do duetu The Dumplings! The Dumplings zagrają podczas finałowego koncertu cyklu Kwarantanna Na Na Co prawda, The Dumplings zawiesili działalność, jednak na okoliczność finałowego koncertu Kwarantanna Na Na, zrealizowanego w ramach współpracy Facebooka, Szlachetnej Paczki i Kayaxu, Justyna […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.