The Dumplings z teledyskiem do utworu „Przykro Mi”


29 października 2019

Podziel się newsem:

Na chwilę przed rozpoczęciem pożegnalnej trasy koncertowej, The Dumplings zaprezentowali klip do utworu Przykro Mi, który znalazł się na ich ostatniej płycie – Raj. Zobaczcie.

Przykro Mi to drugi singiel promujący najnowszy album zespołu The DumplingsRaj, który ukazał się we wrześniu ubiegłego roku. Jest to jednocześnie zapowiedź zbliżającej się trasy koncertowej o tym samym tytule.

W klipie wyreżyserowanym przez Filipa Berendta i Inez Kujdę wystąpili Maria Konieczna i Konrad Wysocki. Całość utrzymana jest w niepokojącym, mrocznym klimacie.

Kochani, dzielimy się z Wami pięknym klipem. Oglądajcie, słuchajcie, dzielcie się nim, bo jest naprawdę bardzo, bardzo piękny!
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym w końcu możemy go pokazać.

Zobaczcie:

The Dumplings – Przykro Mi

The Dumplings jakiś czas temu zapowiedzieli przerwę w karierze. W tym czasie mają odpocząć i zbierać nowe doświadczenia, by potem powrócić z nową energią. Zanim jednak znikną na dłuższy czas, wyruszą w pożegnalną trasę, która startuje już 8 listopada i obejmie 23 klubowe koncerty w różnych zakątkach Polski. Pełną rozpiskę znajdziecie tutaj.

The Dumpling – Trasa Przykro Mi – bilety

Duża część koncertów jest już wyprzedana, jednak wciąż jest szansa, by zobaczyć Justynę i Kubę przed przerwą. Bilety na wybrane występy z trasy znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Na chwilę przed rozpoczęciem pożegnalnej trasy koncertowej, The Dumplings zaprezentowali klip do utworu Przykro Mi, który znalazł się na ich ostatniej płycie – Raj. Zobaczcie. Przykro Mi to drugi singiel promujący najnowszy album zespołu The Dumplings – Raj, który ukazał się we wrześniu ubiegłego roku. Jest to jednocześnie zapowiedź zbliżającej się trasy koncertowej o tym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

The Dumplings - Trasa Przykro Mi

Biletomat.pl
od 60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.