The Dumplings ogłaszają ostatnią trasę koncertową przed dłuższą przerwą


16 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Duet The Dumplings ogłasza dłuższą przerwę w działalności. Zanim to jednak nastąpi, zagrają jeszcze kilkanaście koncertów w ramach jesiennej trasy koncertowej. Sprawdźcie szczegóły.

The Dumplings to jeden z pierwszych elektronicznych duetów na polskiej scenie muzycznej, tworzony przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Od sześciu lat ich muzyka cieszy się niesłabnącą popularnością, a na koncerty przychodzą tłumy fanów.

W trakcie swojej kariery wydali trzy albumy studyjne. Ostatni z nich – Raj, ukazał się we wrześniu 2018 roku. Obecnie można ich zobaczyć podczas wielu letnich imprez i festiwali. W najbliższym wystąpią chociażby podczas Męskiego Grania w Żywcu czy na festiwalu Salt Wave Festival 2019.

The Dumplings – Raj

The Dumplings zapowiadają przerwę w karierze

Wczoraj na swoim Instagramie Kuba i Justyna zapowiedzieli przerwę w karierze. Muzycy postanowili odetchnąć, zebrać nowe doświadczenia, żeby potem powrócić z nową energią. Zanim to jednak nastąpi, zespół wyruszy jeszcze w jesienną trasę koncertową Przykro Mi, podczas której usłyszymy materiał ze wszystkich płyt.

The Dumplings – Trasa Przykro Mi, daty i miasta

Ostatnia przed dłuższą przerwą trasa obejmie kilkanaście koncertów w największych polskich miastach. Rozpiska wszystkich występów prezentuje się następująco:

08.11. – Oborniki
10.11. – Wrocław
14.11. – Ostrów Wlkp.
15.11. – Łódź, Wytwórnia
16.11. – Katowice
23.11. – Kraków, Klub Studio
24.11. – Chełm
07.12. – Lublin
08.12. – Bielsko-Biała
13.12. – Zielona Góra
14.12. – Poznań, Tama
18.12. – Poznań, Tama
20.12. – Warszawa
21.12. – Białystok
22.12. – Gdańsk
28.12. – Wolbrom

the dumplings trasa koncertowa

The Dumplings – Trasa Przykro Mi, bilety

Bilety na koncert w Łodzi, Poznaniu i Katowicach są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Duet The Dumplings ogłasza dłuższą przerwę w działalności. Zanim to jednak nastąpi, zagrają jeszcze kilkanaście koncertów w ramach jesiennej trasy koncertowej. Sprawdźcie szczegóły. The Dumplings to jeden z pierwszych elektronicznych duetów na polskiej scenie muzycznej, tworzony przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Od sześciu lat ich muzyka cieszy się niesłabnącą popularnością, a na koncerty przychodzą […]

The Dumplings - Trasa Przykro Mi - Łódź, Katowice, Poznań

Biletomat.pl
60-65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →