kadr z teledysku „Puzzle"

Miszel wrócił na OLiS, przeskakując prawie całe zestawienie

Podziel się newsem:

Związek Producentów Audio Video opublikował najnowsze notowanie OLiS. Na bardzo wysokiej pozycji znalazł się Miszel, który w zeszłym tygodniu zadebiutował na jednej z ostatnich lokat.

Polacy wolą to, co już znają. Tylko sześć nowości w notowaniu OLiS

Wczoraj ukazał się raport sprzedaży w okresie między 6 a 12 maja. Wraz z jego opublikowaniem zawodnik QueQuality, Miszel, znalazł się na drugim miejscu listy wraz z albumem No Case. W zeszłotygodniowym zestawieniu raper zadebiutował na czterdziestej piątej pozycji dzięki No Face, czyli wydawnictwu wychodzącym równocześnie z albumem wspomnianym wyżej.

Zobacz: Miszel i Kabe zakładają Dres w nowym singlu

W pierwszej trójce znalazła się jeszcze jedna nowość. Na ostatnim miejscu podium uplasował się Prezes Jacusia. Pierwsze miejsce OLiS zajęła ponownie sanah z płytą Uczta. W ogólnym rozrachunku w najnowszym notowaniu znalazło się tylko sześć nowości. Oprócz wspomnianych wcześniej, na szóstym miejscu zadebiutował Vin Vinci z Dokumentem Tożsamości, trzydziestą pierwszą pozycję zajęła płyta We od Arcade Fire, a tuż za nią znalazło się Piękno. Tribute to Breakout od Rita Pax. Ostatnią z nowości jest MTV Unplugged Natalii Kukulskiej na trzydziestej czwartej lokacie.

Miszel – mortal kombat

Miszel, NLE Choppa, Dwa Sławy, Guzior i inni podczas Lata w Plenerze 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Firma Winiary Bookings SC zachęca fanów koncertów do spędzenia lata w plenerze. Cykl imprez o tej samej nazwie zagości w największych polskich miastach. Jednym z zaproszonych twórców jest Miszel, który razem z Guziorem i Gibbsem wystąpi 5 sierpnia w Warszawie, a dzień później w Poznaniu.

To jednak nie koniec koncertowych planów. Seria Lato w Plenerze 2022 rozpocznie się już 19 czerwca za sprawą koncertu NLE Choppy i Smokepurppa w warszawskiej Progresji. Organizatorzy zaplanowali również występy m.in. Shaggy’ego w tej samej lokalizacji, Dwóch Sławów w Katowicach, Poznaniu lub Wrocławiu czy Żabsona z Okim i Jacusiem w Lublinie. Bilety na Lato w Plenerze 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

Związek Producentów Audio Video opublikował najnowsze notowanie OLiS. Na bardzo wysokiej pozycji znalazł się Miszel, który w zeszłym tygodniu zadebiutował na jednej z ostatnich lokat. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i […]

Miszel i inni podczas cyklu Lato w Plenerze 2022

Biletomat.pl
65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →