kadr z klipu do utworu Kaza Bałagane - „Numer o spodenkach krótkich”

SO HARD świętuje piąte urodziny na kilku koncertach. Wystąpią Kaz Bałagane, Miszel i White Widow


16 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

SO HARD obchodzi w tym roku swoje piąte urodziny. Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania w kilku polskich miastach. Koncerty zagrają Kaz Bałagane, Miszel i White Widow.

Piąte urodziny SO HARD

W żyłach zazwyczaj płynie krew, jednak w przypadku SO HARD jest to coś jeszcze. Chodzi o trap. Przez pięć lat istnienia projekt zrodzony z potrzeby pójścia na imprezę zgromadził wokół siebie niemałą społeczność, która dziś wypełnia kluby w całej Polsce. SO HARD to również koncerty, na których pojawiają się nie tylko polscy raperzy czy DJ-e, ale także goście z zagranicy. Przez pięć lat od rozpoczęcia projektu, zdążyło zadziać się już całkiem sporo. Wzrosła jego rozpoznawalność, dzięki czemu na imprezach pojawiają się coraz większe ksywy. Będzie okazja, aby przekonać się o tym na własnej skórze, gdyż przed nami jest kilka koncertów w całej Polsce.

Prezent dla SO HARD? Wasza obecność na koncercie!

Piąte urodziny SO HARD obchodzić będziemy w Lublinie. 19 listopada w Domu Kultury zagrają Zuza OK, Neen Nah, Kagz oraz Miszel. Z lubelskiego przeniesiemy się do Wielkopolski. 25 listopada w poznańskim klubie Czekolada zaprezentują się Mattz Fresh, Chromatic, Igor M oraz White Widow. Już dzień później, 26 listopada w B90 w Gdańsku zagrają Igor M, Borucci, Niko P oraz Kaz Bałagane. Z biletami sprawa jest prosta. Wejściówki na każde z tych wydarzeń są dostępne w serwisie Biletomat.pl.

White Widow – Gest


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

SO HARD obchodzi w tym roku swoje piąte urodziny. Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania w kilku polskich miastach. Koncerty zagrają Kaz Bałagane, Miszel i White Widow. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →