źródło: Instagram Miszela

Miszel z pasmem sukcesów. QueQuality chwali się osiągnięciami podopiecznego


27 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

QueQuality pochwaliło się ostatnimi sukcesami Miszela. Raper po przekroczeniu symbolicznego progu na Spotify otrzymał dwa wyróżnienia sprzedażowe.

Miszel ma dobrą passę

Ostatnie dni dla Miszela to pasmo sukcesów. Wczoraj raper przekroczył liczbę miliona słuchaczy na Spotify w ciągu miesiąca, a dziś QueQuality poinformowało o kolejnych sprzedażowych osiągnięciach nawijacza.

Zobacz: FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty [komentarz]

Jak podaje wytwórnia, Związek Producentów Audio Video przyznał Miszelowi Złotą Płytę za sprzedaż albumu No Face. Oznacza to, że zawodnik QQ sprzedał ponad piętnaście tysięcy egzemplarzy danego krążka. Ponadto ZPAV wręczył raperowi potrójnie Platynową Płytę za sprzedaż singla Dres, powstałym w kooperacji z Kabe. Według obecnego przelicznika przychód z piosenki musiał przekroczyć trzysta tysięcy złotych.

Miszel feat. Kabe – Dres

miszel quequality złota płyta no face kabe dres związek producentów audio video
fot. materiały prasowe

Nagrodzony krążek zadebiutował na rynku pod koniec kwietnia tego roku. Półgodzinne wydawnictwo składa się z jedenastu piosenek, w tym z wiesz jak jest, hollywood czy potrójnie platynowego Dresu. Kilka dni później w serwisach streamingowych pojawiła się kontynuacja projektu – No case, która również składała się z jedenastu utworów.

Miszel – No face – odsłuch albumu

Obecnie autorzy dresu pracują nad wspólnym wydawnictwem. Niedawno w sieci zadebiutował singiel Sheraton, a wytwórnia zapowiedziała już drugi utwór oraz start przedsprzedaży krążka. Do tej pory teledysk do wspomnianej piosenki obejrzano prawie pięć milionów razy.

QueQuality wyda wspólny album

Obecnie wytwórnia, którą do niedawna zarządzał Quebonafide, skupia się na promocji albumu QMPLE. To wspólny projekt wybranych zawodników labelu, tj. Filipka, Szymiego Szymsa, Bobera, OsaKi, Przyłuca, Gibbsa i Miszela.

QMPLE powstał spontanicznie w czasie kilku wyjazdów raperów w różnych miejscach w kraju

– czytamy w opisie albumu.
qmple quequality
okładka albumu Qmple, QueQuality 2022

QueQuality pochwaliło się ostatnimi sukcesami Miszela. Raper po przekroczeniu symbolicznego progu na Spotify otrzymał dwa wyróżnienia sprzedażowe. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Miszel ma dobrą passę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →