kadr z teledysku „Płyta Dekady 3"

Tarcia w QueQuality to nie przelewki. Bober z Filipkiem wzajemnie się obrażają na nowym singlu


19 września 2022

Podziel się newsem:

Filipek i Bober po raz kolejny wydają Płytę dekady. Tym razem, promując wspólny projekt, raperzy wbijają sobie nawzajem szpile, a wszystko to w pięknych okolicznościach Zanzibaru.

Bober i Filipek znowu się obrażają

W niedzielę na kanale QueQuality zadebiutował kolejny singiel promujący Qmpli – wspólne wydawnictwo zawodników QQ. Płyta Dekady 3 to kolejna już odsłona „konfliktu” Filipka z Boberem, w której uznani freestyle’owcy punktują się w jednym utworze. Za produkcję singla odpowiada 4Money. Teledysk nakręcili Wojtek Koziara i moher. video. Ujęcia zarejestrowano podczas wyjazdu ekipy do Zanzibaru.

Zobacz: QueQuality z drugim singlem i preorderem projektu wytwórni

W singlu poruszono przede wszystkim niedawne doniesienia o sprzedaży udziałów w wytwórni przez Quebonafide. Według raperów, jak i obecnej komunikacji QueQuality, wykupił je przeciwnik Bobera. Na razie jednak nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Filipek vs Bober – Płyta Dekady 3

Tytuł utworu nawiązuje przede wszystkim do płyty, którą Filipek wydał w duecie z Edziem w 2016 roku. Cztery lata później Bober zaprosił autora Gry na emocjach do udziału w Płycie dekady 2 – singlu promującym debiutancki krążek rapera w QueQuality, czyli Poradnika Sukcesu. Od momentu premiery teledysk do wspomnianego singla obejrzano ponad trzy i pół miliona razy.

Bober feat. Filipek – Płyta Dekady 2

Qmple przyjdą, ale nie wiadomo kiedy

Mimo kilku opublikowanych singli QueQuality nadal nie poinformowało, kiedy album trafi na rynek. Oprócz autorów Płyty Dekady 3 z pewnością usłyszymy na nim również Szymiego Szymsa, Osakę, Gibbsa, Przyłuca, Favsta czy Miszela. Wytwórnia nie zdradziła także, jak obszerna będzie tracklista, ani czy pojawią się jacyś goście.

QMPLE to wspólny album wybranych artystów z QueQuality, który powstał spontanicznie w czasie kilku wyjazdów raperów w różnych miejscach w kraju. Na przestrzeni ostatnich miesięcy wynajmowaliśmy domy i apartamenty w lokalizacjach z dala od dużych miast i spotkaliśmy się w zróżnicowanym, koleżeńskim gronie, w luźnej atmosferze, aby tworzyć muzykę bez narzuconych wytycznych czy schematów. Odwiedziliśmy piękne miejsca w Beskidzie Niskim, na Dolnym Śląsku oraz na Warmii i Mazurach, z przerwą na plan zdjęciowy w słonecznym włoskim Bari oraz w oczekiwaniu na główny, wrześniowy wyjazd poza granicami kraju

– informował label.
qmple quequality
okładka albumu Qmple, QueQuality 2022

Filipek i Bober po raz kolejny wydają Płytę dekady. Tym razem, promując wspólny projekt, raperzy wbijają sobie nawzajem szpile, a wszystko to w pięknych okolicznościach Zanzibaru. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →