fot. Dagmara Szewczuk

QueQuality rusza w świat. Pierwszy singiel z nowej składanki już dostępny


22 lipca 2022

Podziel się newsem:

Wytwórnia QueQuality zapowiedziała projekt, który powstawał przez ostatnie miesiące. Zawodnicy labelu nagrywali utwory w różnych miejscach na świecie z dala od wielkich miast. W sieci dostępny jest już pierwszy singiel, który nagrali Gibbs i Favst.

QueQuality z nowym projektem

Wczoraj w mediach społecznościowych wytwórni pojawiła się informacja o kolejnych ruchach QueQuality. W trakcie roku artyści zakontraktowani z labelem odwiedzali różne lokalizacje w kraju i za granicą, by wspólnie tworzyć muzykę.

Zobacz: QueQuality jest kolejną wytwórnią, która wyda wspólną płytę

W lipcu zeszłego roku wybraliśmy się na Maltę, gdzie powstało kilka utworów oraz pomysł, aby „pociągnąć” inicjatywę dalej i zorganizować kolejne wyjazdy.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy wynajmowaliśmy domy i apartamenty w lokalizacjach z dala od dużych miast i spotkaliśmy się w zróżnicowanym, koleżeńskim gronie, w luźnej atmosferze, aby tworzyć muzykę bez narzuconych wytycznych czy schematów. Odwiedziliśmy piękne miejsca w Beskidzie Niskim, na Dolnym Śląsku oraz na Warmii i Mazurach, z przerwą na plan zdjęciowy w słonecznym włoskim Bari oraz w oczekiwaniu na główny, wrześniowy wyjazd poza granicami kraju.

– czytamy (pisownia oryginalna).
quequality składanka
fot. materiały prasowe

Pierwszy singiel już dostępny

Dziś o północy ukazała się pierwsza piosenka wchodząca w skład składanki. Utwór ztb Gibbsa i Favsta powstał na Mazurach. Wytwórnia zapewnia, że wkrótce ukaże się więcej singli z projektu oraz podzieli się kolejnymi informacjami na jego temat.

Nagranie doskonale odzwierciedla ten beztroski klimat i czas

– zachęcają wydawcy.

Gibbs x Favst – ztb

QueQuality Represent Showcase na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W pierwszej połowie sierpnia, dokładnie między 11. a 13. dniem miesiąca, odbędzie się Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć ponad stu artystów na żywo. W trakcie wydarzenia odbędzie się m.in. QueQuality Represent Showcase, który wykonają Filipek, Bober, Miszel, OsaKa, Przyłu i Szymi Szyms. Pełny line-up znajdziecie poniżej.

lech polish hip-hop festival 2022 line-up
fot. materiały prasowe

Wytwórnia QueQuality zapowiedziała projekt, który powstawał przez ostatnie miesiące. Zawodnicy labelu nagrywali utwory w różnych miejscach na świecie z dala od wielkich miast. W sieci dostępny jest już pierwszy singiel, który nagrali Gibbs i Favst. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? […]

QueQuality Represent Showcase podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →