FAVST i Gibbs zapraszają na „francuskie filmy”. W obsadzie Pezet i Krzysztof Zalewski


30 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Producencki duet, w skład którego wchodzą FAVST i Gibbs, podzielił się kolejnym singlem ze wspólnego krążka. Przed Wami francuskie filmy.

HAMPLE na finiszu

Duet FAVST/Gibbs podgrzewa atmosferę przed ich długo wyczekiwanym krążkiem HAMPLE. Panowie kojarzeni raczej ze współprac z takimi artystami, jak Sarius czy Tymek, połączyli swoje siły pod postacią wspólnego wydawnictwa. Płyta zadedykowana miłośnikom nocnej jazdy samochodem miała ukazać się w kończące się właśnie wakacje, ale ostateczna data premiery nadal nie jest znana. FAVST za pomocą mediów społecznościowych uspokoił jednak wszystkich słuchaczy wypatrujących albumu i poinformował, że już w tym tygodniu wiadomo będzie, kiedy HAMPLE trafią na sklepowe półki i nasze słuchawki.

Tymczasem panowie przypominają o nadchodzącym albumie i to w jakim stylu. Bo czy ktoś spodziewał się Pezeta i Krzysztofa Zalewskiego w jednym utworze? W dodatku na bitach FAVSTa i Gibbsa?

FAVST i Gibbs zapraszają na „francuskie filmy”. W obsadzie Pezet i Krzysztof Zalewski
francuskie filmy – okładka singla

FAVST i Gibbs zapraszają

Francuskie filmy to kolejny zwiastun wspólnego wydawnictwa producentów. Po kawałkach redukcja z Kiełasem, suma wszystkich strachów ponownie z Kiełasem, a także ze Szpakiem oraz halo z Kukonem, tym razem przyszedł czas na nieco bardziej radiowy utwór. Zaproszenie Krzysztofa Zalewskiego do tej piosenki było sporym zaskoczeniem i kiedy tylko zobaczyłem pierwszą zapowiedź francuskich filmów, to moją reakcję można było pewnie porównać do tego mema z zaskoczonym Pikachu. Żeby było ciekawiej, udział Zalewskiego nie ograniczył się do zaśpiewania tylko refrenów. Jestem natomiast nieco rozczarowany faktem, że Krzysztof nie zarapował, bo zadatki ku temu ma dobre, co pokazuje już od dobrych paru lat.

Kawałkowi towarzyszy klimatyczny teledysk w reżyserii Filipa Bartczaka.

Teledysk do Francuskich Filmów to podróż przez kino gatunkowe. Od francuskiej Nowej Fali ze szczyptą Hitchcocka po film grozy. Wyraziste postacie, minimalistyczna scenografia oraz specyficzne podejście do realizacji scen przejazdowych są tutaj wyróżnikiem. Całość osadzona w sennym klimacie buduje cały suspens.

– czytamy w opisie klipu

FAVST / Gibbs – francuskie filmy feat. Zalewski, Pezet, zobacz teledysk

Producencki duet, w skład którego wchodzą FAVST i Gibbs, podzielił się kolejnym singlem ze wspólnego krążka. Przed Wami francuskie filmy. HAMPLE na finiszu Duet FAVST/Gibbs podgrzewa atmosferę przed ich długo wyczekiwanym krążkiem HAMPLE. Panowie kojarzeni raczej ze współprac z takimi artystami, jak Sarius czy Tymek, połączyli swoje siły pod postacią wspólnego wydawnictwa. Płyta zadedykowana miłośnikom […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →