kadr z „#Hot16Challange 2"

Gibbs szykuje nowy projekt. W sieci ukazał się pierwszy singiel z Kiełasem

Obserwuj nas na instagramie:

Gibbs po wydaniu w pełni solowego materiału wraca do kooperowania z innymi artystami. Twórca zapowiedział najnowszy projekt zatytułowany DopeHouse Mixtape, publikując singiel z Kiełasem.

Co za Piękny świat w pierwszym singlu z DopeHouse Mixtape

Wczoraj na YouTubie zadebiutował pierwszy singiel reklamujący krążek DopeHouse Mixtape od Gibbsa. Artysta opublikował go w formie lyric video wykonanego przez 404Media. Animacją tekstu zajął się Kacper Bartecki.

Zobacz: FAVST i Gibbs zapraszają na francuskie filmy. W obsadzie Pezet i Krzysztof Zalewski

W piosence Piękny świat obok gospodarza wystąpił Kiełas. Autorami muzyki jest Gibbs oraz Druid. Mix i mastering utworu zapewnił 4Money. DopeHouse Mixtape ukaże się w lipcu tego roku. Album będzie opierał się przede wszystkim na kooperacjach gospodarza z innymi twórcami.

Jak wiecie, na swoim solowym albumie nie miałem żadnych gości – to nie dlatego, że nie lubię kolaboracji – po prostu musiałem sobie udowodnić że jestem w stanie zrobić cały album sam. Jakoś to wyszło, ktoś tam słucha, zadowolony jestem -A że przed solówką zrobiłem 9 albumów z innymi artystami, naturalnym następstwem jest właśnie DOPEHOUSE MIXTAPE – płyta, którą zrobiłem z kolegami, bliższymi lub dalszymi, z tymi z którymi już miałem okazje zrobić dużo muzyki, lub z tymi z którymi od zawsze chciałem zrobić więcej, niż dotychczas. Więc jeżeli ostatnie kilka lat śledziliście moje poczynania w różnych kolaboracjach, nie powinniście być zawiedzeni. DOPEHOUSE istnieje już od 2017 roku, ta płyta będzie również doskonale pokazywać, jakie brzmienie chcemy kreować na przyszłe lata i co tak naprawdę lubimy w tym wszystkim. Karty będziemy odsłaniać stopniowo.

– zapewnia autor (pisownia oryginalna)

Gibbs x Kiełas – Piękny świat

Razem z singlem ruszył preorder płyty

DopeHouse Mixtape w przedsprzedaży dostępny jest w czterech wariantach. Podstawowy składa się z albumu, wlepek oraz magnesu. Dwa zestawy oferują koszulkę lub bluzę do bazowej zawartości. Pakiet deluxe zawiera, oprócz płyty, magnesu i wlepek, ręcznie malowaną customizowaną kurtkę jeansową oraz flagę DopeHouse. Nakład pakietu deluxe jest limitowany do stu sztuk.

gibbs dopehouse mixtape
pakiet standardowy DopeHouse Mixtape, DopeHouse Records 2022

Gibbs wystąpi podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Mazury Hip Hop Festiwal 2022 to już dwudziesta edycja giżyckiego festiwalu. Organizatorzy po raz kolejny zapraszają do Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 lipca. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Jednym z ponad dwudziestu występujących będzie Gibbs. Oprócz autora DopeHouse Mixtape na scenie pojawią się również się również m.in. Jan-rapowanieOliwka BrazilYoung LeosiaKizoSzpakuMalik Montana oraz Kaz Bałagane.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– czytamy w opisie wydarzenia

Gibbs po wydaniu w pełni solowego materiału wraca do kooperowania z innymi artystami. Twórca zapowiedział najnowszy projekt zatytułowany DopeHouse Mixtape, publikując singiel z Kiełasem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →