“Halo” – czyli Kukon kolejnym gościem na płycie Favsta i Gibbsa


23 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

To już oficjalne, Kukon kolejnym gościem na wspólnym albumie favsta i gibbsa. HAMPLE mają być krążkiem dedykowanym wszystkim fanom nocnej jazdy autem po mieście.

Skupiają się na mnie, bo jestem raperem

Halo, to najnowszy numer favsta i gibbsa z udziałem Kukona, który przebojem wdarł się na polską scenę. Najpierw za sprawą świetnie przyjętego Radio Taxi i mixtape’u Ogrody. Ponadto, na przestrzeni kilku miesięcy raper zdążył pojawić się między innymi na płycie Quebonafide, a także stworzyć wspólny projekt z Magierą.

Kukon x Magiera – Afera

Wracając jednak do halo. Jest to numer któremu zdecydowanie bliżej do Radio Taxi, aniżeli do Afery, nie wspominając już o Ogrodach, które są jednak brudnym, ciężkim materiałem. halo to także numer, z którego wręcz wylewają się emocje. Wszystko to za sprawą koncepcji, jaką favst i gibbs obrali przy pracy nad wspólnym albumem. Refren gibbsa to jeden z tych, które w momencie pierwszego odsłuchu zostają z nami na długo.

favst x gibbs feat. Kukon – halo

HAMPLE – album dedykowany miłośnikom motoryzacji

halo, to także drugi singiel ze wspólnego albumu favsta i gibbsa o roboczym tytule – HAMPLE. Panowie postanowili stworzyć wydawnictwo przepełnione emocjami. przy którym nocna jazda po mieście, będzie jeszcze bardziej klimatyczna.

favst / gibbs - HAMPLE - cover
favst / gibbs – HAMPLE – okładka albumu

Pierwszym singlem z HAMPLI była redukcja z gościnnym udziałem Kiełasa i już wtedy można było się przekonać, że favst i gibbs nie rzucał słów na wiatr i ich wspólny album będzie potężną dawką emocji i dobrej muzyki. Natomiast halo, tylko potwierdziło, że HAMPLE będą świetnym materiałem, nie tylko do fury, ale także na nocne, samotne spacery. Niestety, na ten moment data premiery albumu nie jest jeszcze znana. Jednakże na pewno poinformujemy Was, gdy tylko się to zmieni.

favst / gibbs feat. Kiełas – redukcja

Co ciekawe, do sieci trafił także krótki film dokumentalny pokazujący kulisy pracy nad teledyskiem do halo, za który odpowiadał Ajgor Ignacy.

Dokument z planu klipu favst / gibbs ft. kukon – halo

To już oficjalne, Kukon kolejnym gościem na wspólnym albumie favsta i gibbsa. HAMPLE mają być krążkiem dedykowanym wszystkim fanom nocnej jazdy autem po mieście. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →