Kukon i Magiera z nowym singlem zapowiadającym nadchodzącą płytę

Podziel się newsem:

Ostatnie pół roku to najlepszy okres w karierze Kukona. Młody raper właśnie opublikował kolejny singiel z nadchodzącej płyty z Magierą. Sprawdzajcie Hello-moto/Spory!

Kukon x Magiera – Aferę czuć w powietrzu

Kukon to zdecydowanie jeden z tych artystów, o których będziemy pisać jeszcze nie raz. Pomimo sporego dorobku artystycznego, młody raper z Biłgoraju zasłużonego rozgłosu doczekał się dopiero po premierze ciepło przyjętego Radio Taxi i doskonałego mixtape’u Ogrody, pod koniec ubiegłego roku.

Od kilku tygodni wiemy również, że w powietrzu wisi Afera, czyli wspólny projekt Kukona i Magiery. Więcej na temat płyty przeczytacie tutaj.

Kukon x Magiera – Manekin – pierwszy singiel z nadchodzącego albumu

Kukon x Magiera – nowy singiel – Hello-moto/Spory

Dzisiaj Panowie zaprezentowali kolejny singiel, a właściwie single, bowiem wideo promuje dwa kawałki z nadchodzącego krążka. Gdyby komuś było mało emocji, na trackach znajdziemy również scretche autorstwa DJ’a Falcon1.

Kukon x Magiera ft. Falcon1 – Hello-moto/Spory

Nowe linijki Kukona może nie powalają świeżością, ale zapewniam Was, że to kawał dobrej raperskiej roboty. Zwrotki utrzymane są w dobrze znanej jego fanom stylistyce, którą sam określa mianem pięknego syfu.

No i są jeszcze beaty Magiery… Mam wrażenie, że ten facet nie robi słabych rzeczy. Zresztą, mówimy o człowieku, który stoi za warstwą muzyczną najnowszej płyty Kaliego, która, o dziwo, jest niezła. A to całkiem duży wyczyn ;).

Ostatnie pół roku to najlepszy okres w karierze Kukona. Młody raper właśnie opublikował kolejny singiel z nadchodzącej płyty z Magierą. Sprawdzajcie Hello-moto/Spory! Kukon x Magiera – Aferę czuć w powietrzu Kukon to zdecydowanie jeden z tych artystów, o których będziemy pisać jeszcze nie raz. Pomimo sporego dorobku artystycznego, młody raper z Biłgoraju zasłużonego rozgłosu doczekał […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →