fot. Facebook/Kukon

Kukon odsłonił tracklistę trzecich „Ogrodów”. Jest także preorder oraz nowy kawałek


05 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Kukon podzielił się nowym utworem – w aucie noc i 90 bpm. Kawałek zapowiada ostatnią odsłonę mixtape’u Ogrody. Wystartował już preorder wydawnictwa, jest także tracklista.

Koniec Ogrodów

Kukon oficjalnie zdradził tracklistę nadchodzącego wydawnictwa Ogrody Mixtape 3. Będzie to ostatnia odsłona serii mixtape’ów rapera, która rozpoczęła się w 2019 roku. Drugie Ogrody ujrzały światło dzienne w roku 2020. Zakończenie trylogii będzie jednocześnie największym spośród całej serii mixtape’ów. Znajdzie się na niej aż dwadzieścia pięć utworów.

Kukon odsłonił tracklistę trzecich „Ogrodów”. Jest także preorder oraz nowy kawałek
okładka wydawnictwa Ogrody Mixtape 3

Raper odsłonił już tracklistę, jednak goście nadal pozostają tajemnicą. Ogrody Mixtape 3 prezentują się następująco:

 1. OHS 2022
 2. Pudelek
 3. New York
 4. Interes
 5. Zachód na blokach
 6. Specyficzny Zapach (feat. ***)
 7. Po staremu (feat. ***)
 8. Sąsiedzi
 9. Komercha (feat. ***, ***)
 10. Archiwum X
 11. Darknet
 12. w aucie noc i 90 bpm
 13. Pasterka (feat. ***)
 14. UK (feat. ***)
 15. Sexy
 16. Hermetyczne Plotki
 17. Dycha (feat. ***)
 18. Polski Blok, Polskie Flow (feat. ***)
 19. Nie ma miejsca jak dom
 20. Prosty Dzień (feat. ***)
 21. Studio Sesja (feat. ***)
 22. Indica Night (feat. ***)
 23. Miłość
 24. Kolacja
 25. Piona

Ogrody Mixtape 3 trafi na rynek 25 grudnia. Kukon podzielił się już kolejnym kawałkiem z tego wydawnictwa. W aucie noc i 90 bpm zostało wyprodukowane przez Baltik Beatz.

Kukon – w aucie noc i 90 bpm

Kukon w 3/4

Ogrody Mixtape 3 nie dość, że będą ostatnią częścią trylogii, to będą także trzecim, tegorocznym wydawnictwem Kukona. Raper w kwietniu wydał krążek ROUGH N’ GENTLE, gdzie gościnnie wystąpili między innymi PRO8L3M, Daria Zawiałow, Kuba Więcek czy Faustyna Maciejczuk. Z kolei już w czerwcu ukazało się kolejne, nieco luźniejsze wydawnictwo – Kukonozaur Mixtape Mood. Na albumie pojawili się Młody Koala, Rosalie., Marysia Starosta, Gibbs czy Kaz Bałagane. Przypomnijmy, że raper zapowiadał na ten rok wydanie czterech krążków. Szykuje się niespodzianka na Sylwestra?

Kukon podzielił się nowym utworem – w aucie noc i 90 bpm. Kawałek zapowiada ostatnią odsłonę mixtape’u Ogrody. Wystartował już preorder wydawnictwa, jest także tracklista. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →