kadr z klipu do utworu „HARD FLEX DRIVE” Kukona i PRO8L3M-u

Kukon udaremnił próbę oszustwa ze strony swoich fanów


01 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Kukon poinformował, że część jego fanów starała się ominąć ograniczenie w sprzedaży merchu – 1 sztuka na 1 osobę. Próba ta została udaremniona.

Oszuści wśród fanów

Jakiś czas temu Kukon poinformował o wypuszczeniu własnego NFT. Nabywcy specjalnych kart o nazwie KUKONOZAUR będą uprawnieni do:

  • wczesnego dostępu do nowych dropów merchu i preorderów płyt na sklepie Piękny Syf,
  • specjalnych wydarzeń tylko dla posiadaczy kart,
  • limitowanych dropów na sklepie tylko dla posiadaczy kart cyfrowych,
  • przedpremierowych odsłuchów nadchodzących produkcji,
  • specjalnego kanału Discord do bezpośredniego kontaktu z artystą.

Z biegiem czasu i rozwojem technologii benefity mają być rozszerzane. KUKONOZAURY zostały rozdane co do sztuki (do sprzedaży trafiło ich 70). Okazuje się jednak, że ich posiadacze nie są do końca fair w stosunku do innych. Do sprzedaży trafił bowiem specjalny merch, dostępny zgodnie z obietnicą w pierwszej kolejności dla posiadaczy NFT. Część osób za pomocą botów próbowała jednak ominąć zasadę 1 nabywca = 1 koszulka, prawdopodobnie, by później odsprzedać je z zyskiem. Jak poinformował Kukon na swoim Instagramie, próba oszustwa została udaremniona:

Dzisiejszy drop został wyprzedany w 30 minut. (…) Pierwszeństwo zakupu przez posiadaczy NFT dotyczy zakupu 1 sztuki na 1 osobę. Wszystkie próby oszukania i pozbawienia są daremne. A Wy, uważani za oszustów i krętaczy musicie pamiętać, że te paczki pakujemy my i mamy bezpośrednio dostęp do panelu. Więc mózgi, które zrobiły boty i wykupiły po 40 sztuk oraz zamroziły sobie pieniądze są po prostu głupolami lol 

Kukon – Kukonozaur Mixtape Mood

Koncertowe lato Kukona

Przed Kukonem zapracowane lato. Raper rusza z promocją swojego ostatniego albumu ROUGH’N GENTLE, a także Kukonozaur Mixtape Mood. Można go będzie usłyszeć między innymi podczas Lech Polish Hip-Hop Festivalu w Płocku, który rozpocznie się 11 sierpnia. Oprócz tego Kukon wystąpi wraz z Okim podczas dwóch koncertów z cyklu Lato w Plenerze: 5 sierpnia w Bydgoszczy oraz 2 września w Łodzi. Jeśli chcielibyście wybrać się jednak na solowy koncert rapera z Biłgoraja, to 26 sierpnia zagra on na Magicznej Plaży w Bukowie. Bilety na wszystkie te wydarzenia są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Kukon poinformował, że część jego fanów starała się ominąć ograniczenie w sprzedaży merchu – 1 sztuka na 1 osobę. Próba ta została udaremniona. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Kukon na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →