materiały prasowe

To już nie domówka, a prawdziwy bankiet! Pezet z kolejnymi gośćmi na „Muzyce Komercyjnej”


20 września 2022

Podziel się newsem:

Pezet nie kończy promocji Muzyki Komercyjnej. Paweł z Ursynowa przedstawił kolejnych gości obecnych na projekcie.

Pezet ogłasza kolejnych artystów na Muzyce Komercyjnej

Premiera najnowszego albumu członka Płomienia81 coraz bliżej. Z tej okazji Pezet opublikował kolejny materiał, w którym wyjawił, jacy artyści wystąpią obok niego na Muzyce Komercyjnej. Są to Kukon i Vae Vistic, którzy wspomogą gospodarza w utworze Daddy Issues. Autorem bitu do wspomnianego singla jest Sem0r. W sieci pojawił się także krótki fragment piosenki.

Zobacz: Lista gości się powiększa. Pezet zdradza, kogo jeszcze zaprosił na Muzykę Komercyjną

Oprócz wspomnianej dwójki do tej pory ogłoszono jeszcze dziewięciu innych gości. Są to reprezentanci ekipy 2115: Bedoes i White, Sokół, EMAS, Avi, Gibbs, Natalia Szroeder, Paluch oraz Miły ATZ. Członek ZIP Składu wystąpi w Tyrmandzie i Hłasce, Gibbs w Miłości na sprzedaż, a Bedoes i Łajcior w Tautażach i motocyklach. Singiel Nikogo nie kocham zawiera zwrotkę EMAS-a, Święty Bass Atezecioka, a Avi z Paluchem pojawią się w Business Class. Natalia Szroeder zaśpiewała w Jednym świecie, czyli jedynym bonus tracku, dostępnym wyłącznie w wersji preorderowej. Premierę płyty zaplanowano na 30 września. Album cały czas można zamawiać w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie rapera.

Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.

Muzyka Komercyjna to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku

– pisze Pezet o nadchodzącym albumie (pisownia oryginalna).

Pezet nie kończy promocji Muzyki Komercyjnej. Paweł z Ursynowa przedstawił kolejnych gości obecnych na projekcie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Pezet […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →