“Muzyka Współczesna” Pezeta z otrzymała status podwójnej Platynowej Płyty


17 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Pezet kazał swoim fanom na nowy album czekać aż 7 lat. Jednak kiedy ten się ukazał, z miejsca okazało się, że było warto. Muzyka Współczesna otrzymała właśnie status podwójnej Platynowej Płyty.

Najwyższe wyróżnienie w karierze

Trochę ciężko w to uwierzyć, ale Platyna, którą Muzyka Współczesna otrzymała kilka tygodni po swojej premierze, to dopiero druga Platynowa Płyta w karierze Pawła z Ursynowa. Oprócz najnowszego krążka, Platyna przypadła także wydanej w 2007 roku kultowej Muzyce Rozrywkowej. Co ciekawe, ta została przyznana mu dopiero rok temu.

Nie jest zatem zaskoczeniem, że podwójna Platynowa Płyta, o której przyznaniu poinformował sam raper, jest jego najwyższym wyróżnieniem w karierze. Pezetowi udało je otrzymać w niespełna rok od premiery wyczekiwanego od 7 lat albumu i jak widać opłacało się czekać.

Podwójna Platyna według zasad ZPAV-u oznacza, że artysta sprzedał ponad 60 tysięcy egzemplarzy swojego najnowszego wydawnictwa. Ostatnio Pezet jest stanowczo na fali wznoszącej. Raper z warszawskiego Ursynowa kilka dni temu oznajmił także, że najnowszy krążek Płomienia 81 uzyskał status Złotej Płyty. Trzeba przyznać, że Pezet ustrzelił całkiem niezły hat-trick.

Jednak to nie koniec dobrych informacji, bowiem, z okazji zbliżającej się rocznicy wydania Muzyki Współczesnej, Pezet szykuje dla swoich fanów coś specjalnego. Nie pozostaje nam nic innego, tylko zachować czujność i czekać na zapowiedzianą niespodziankę.

Pezet – Muzyka Współczesna – odsłuch albumu

Natomiast, jeżeli nie kupiliście jeszcze wydania fizycznego ostatniego krążka Pezeta, możecie to jeszcze nadrobić. Na stronie preorder.pl dostępna jest jeszcze wersja deluxe wydawnictwa. Znajdziecie na niej dodatkowe utwory, a także film dokumentalny, który powstawał podczas pracy rapera nad albumem.

Pezet kazał swoim fanom na nowy album czekać aż 7 lat. Jednak kiedy ten się ukazał, z miejsca okazało się, że było warto. Muzyka Współczesna otrzymała właśnie status podwójnej Platynowej Płyty. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →