Płomień 81 – „Szkoła 81” już dostępna do odsłuchu!

Podziel się newsem:

Na ten powrót czekali chyba nie tylko fani Pezeta i Onara. Nowy album Płomienia 81 w końcu jest dostępny do odsłuchu.

Nowy album Płomienia 81 po 15 latach

Ostatni krążek Płomienia 81 miał swoją premierę aż 15 lat temu. W ubiegłym roku natomiast duet świętował 20-lecie założenia składu. Z tej okazji udostępniony został singiel Maradona. Pezet i Onar z okazji swojego powrotu postanowili przygotować coś wyjątkowego.

Na nowym wydawnictwie, oprócz premierowy kawałków, znajduje się także seria interpretacji kultowego już Powiedz Na Osiedlu. Swoje zwrotki w osiedlowej tematyce rzucili między innymi Małach i Rufuz, Young IgiAvi & Luis Villain czy Miły ATZ. Wszystkie interpretacje są jednak dostępne tylko na specjalnym krążku dodawanym do preorderowych zamówień.

Natomiast kilka dni temu na YouTube pojawił się klip do odświeżonej wersji tego klasyka, w którym gościnnie usłyszymy Kaliego i Palucha. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Płomień 81 feat. Kali, Paluch – Powiedz Na Osiedlu 2020

Płomień 81 i goście…

Tak można skwitować ten album. Oprócz wspomnianego Palucha i Kaliego, na najnowszym krążku ursynowskiego składu pojawili się także Kabe, Avi & Luis Villain, Włodi, Gedz, Kaczy, a także Hemp Gru.

Płomień 81
Szkoła 81 – okładka albumu

Płomień 81 – Szkoła 81 – posłuchaj albumu

Zamów Edycję Specjalną Szkoły 81

Co ciekawe, Edycja Specjalna najnowszego albumu Płomienia 81 jest jeszcze dostępna. Oprócz wspomnianego dodatkowego krążka z interpretacjami Powiedz Na Osiedlu, zamawiając wersję specjalną otrzymacie zapalniczkę typu clipper. W tej wersji, także politura albumu została zmieniona z pomarańczowej na zieloną. Ponadto ruszyła też sprzedaż oficjalnego merchu Płomienia. Zakupy możecie zrobić tutaj.

Na ten powrót czekali chyba nie tylko fani Pezeta i Onara. Nowy album Płomienia 81 w końcu jest dostępny do odsłuchu. Nowy album Płomienia 81 po 15 latach Ostatni krążek Płomienia 81 miał swoją premierę aż 15 lat temu. W ubiegłym roku natomiast duet świętował 20-lecie założenia składu. Z tej okazji udostępniony został singiel Maradona. […]

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
170 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →