Pezet prezentuje klip do kawałka „Dom”

Podziel się newsem:

Od premiery ostatniego albumu Pawła z Ursynowa upłynęło już sporo wody w Wiśle. Wczoraj do sieci trafił klip z jedynego koncertu promującego Muzykę Współczesną.

Pezet powrócił

Poprzedni rok w hip-hopie upłynął pod znakiem powrotów dinozaurów. Swoje solowe krążki wypuści Sokół, Ero no i Pezet. Muzyka Współczesna była albumem niezwykłym, pięknym, refleksyjnym i wnoszącym powiew świeżości do, powoli trącącej myszką, dyskografii Pawła. Po nieudanych poszukiwaniach sprzed przeszło 7 lat raperowi udało się wreszcie odnaleźć brzmienie, które w pełni współgrałoby z jego stylistyką.

Pezet - Muzyka Współczesna okładka

Nie ujmując nic Pezetowi, osobiście uważam, że ojcem sukcesu jego ostatniego krążka jest w dużej mierze producent większości kawałków z LP – Auer. Charakterystyczne brzmienie, w płynny sposób łączące to, co najlepsze we współczesnym newschoolu z elementami boom bupowymi sprawiło, że dostaliśmy album tętniący energią.

Pezet – Magenta (prod. Auer)

Pezet – nowy klip

Wczoraj do sieci trafił nowy teledysk Pezeta. Klip jest fragmentem koncertu, który raper zagrał na Torwarze. Co ciekawe, był to jedyny koncert promujący tę płytę. Sam artysta zapowiadał, że nie będzie więcej występów niż ten na Warszawie. Kilka tygodni później zmienił zdanie. Trasa była już ustawiona, bilety sprzedały się w mgnieniu oka. Chyba nie muszę mówić co stało się dalej…

Pezet – Dom (Live)

Premiera zapisu premierowego koncertu Pezeta odbędzie się w HBO GO 30 lipca. Premierowa emisja na antenie HBO zaplanowana została natomiast na 15 sierpnia na godzinę 14:55.

Od premiery ostatniego albumu Pawła z Ursynowa upłynęło już sporo wody w Wiśle. Wczoraj do sieci trafił klip z jedynego koncertu promującego Muzykę Współczesną. Pezet powrócił Poprzedni rok w hip-hopie upłynął pod znakiem powrotów dinozaurów. Swoje solowe krążki wypuści Sokół, Ero no i Pezet. Muzyka Współczesna była albumem niezwykłym, pięknym, refleksyjnym i wnoszącym powiew świeżości […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.