fot. materiały prasowe

Pezet zapowiada “pierwszy” numer z Sokołem. Tracklista “Muzyki Komercyjnej” nabiera kształtów


09 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pezet uchyla rąbka tajemnicy odnośnie do Muzyki Komercyjnej. Paweł z Ursynowa potwierdził, że kolejnym gościem na płycie będzie Wojtek Sokół. Według członka Płomienia81 będzie to pierwszy wspólny numer stołecznych nawijaczy w takiej konfiguracji.

Sokół na Muzyce komercyjnej

Chwilę po 13:00 w mediach społecznościowych Pezeta pojawiły się nowe informacje dotyczące jego nadchodzącej płyty zatytułowanej Muzyka Komercyjna. Raper zdradził, że kolejnym gościem na płycie obok Natalii Szroeder będzie Sokół. Autor NIC wystąpi w utworze Tyrmand i Hłasko. Gospodarz podkreśla, że to pierwszy utwór serwujący wyłącznie połączenie tych dwóch artystów. Wcześniej członek WWO oraz założyciel Koki spotykali się tylko w większym gronie.

Zobacz: Pezet kontynuuje promocję Muzyki Komercyjnej. Tym razem kulisami klipu

W 2019 roku autor Muzyki Komercyjnej zaprosił Wojtka Sokoła do udziału w jednej z wersji Gorzkiej Wody, gdzie obok członka ZIP Składu wystąpili tacy raperzy, jak KęKę, Paluch czy Ten Typ Mes. W 2010 raperzy nawinęli w I żeby było normalnie. Singiel promował Prosto Mixtape 600V i wystąpili w nim także Felipe, VNM, Jędker, Brahu, Eldoką i Numerem Raz. Z kolei w zeszłym roku Wojtek Sokół zaprosił Pezeta i Quebonafide do utworu Na cały świat wchodzącego w skład NIC.

Sokół feat. Quebonafide, Pezet – Na cały świat

Pod adresem pezet81.pl cały czas znajdziecie Muzykę Komercyjną w przedsprzedaży. Premierę krążka zaplanowano na 30 września. W wydaniu preorderowym album będzie składać się z dziewiętnastu piosenek. Do tej pory wydawnictwo promują takie single, jak Jan Paweł, Mewa, Jeden świat oraz Gangi w LA.

Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.

Muzyka Komercyjna to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku.

– czytamy w opisie albumu (pisownia oryginalna).

Pezet uchyla rąbka tajemnicy odnośnie do Muzyki Komercyjnej. Paweł z Ursynowa potwierdził, że kolejnym gościem na płycie będzie Wojtek Sokół. Według członka Płomienia81 będzie to pierwszy wspólny numer stołecznych nawijaczy w takiej konfiguracji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →