kadr z klipu do utworu „Mewa" Pezeta

Pezet kontynuuje promocję „Muzyki Komercyjnej”. Tym razem kulisami klipu


29 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Na kanale Koka Beats pojawił się film przedstawiający kulisy kręcenia klipu do utworu Mewa autorstwa Pezeta. Sprawdź szczegóły.

Pezet zaprasza za kulisy Mewy

W ramach promocji swojego nadchodzącego albumu Muzyka Komercyjna Pezet podzielił się ze słuchaczami making-offem klipu do jednego z singli z albumu, Mewy. Sądząc po opisie wideo w serwisie YouTube, nie będzie to jedyny film zabierający nas za kulisy Muzyki Komercyjnej:

Sprawdźcie pierwszy odcinek z serii ukazującej kulisy powstawania albumu Pezeta pt. Muzyka Komercyjna. Zabiera Was on na plan klipu do Mewy, który cały czas możecie sprawdzać na naszym kanale.

Możemy więc spodziewać się kolejnych kulis klipów promujących Muzykę Komercyjną, a kto wie, może także powstawania tych utworów?

Muzyka Komercyjna: Teledysk „Mewa”

Muzyka Komercyjna nadchodzi

Muzyka Komercyjna zbliża się wielkimi krokami. Najnowszy krążek Pezeta ukaże się 30 września. Jak do tej pory promują go trzy single: Jan Paweł, Mewa, a także ostatnie Gangi w LA. Nie jest znana jeszcze tracklista ani goście na albumie, jedyne co wiemy o jego zawartości, wynika z opisu na stronie preorderu:

Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.
Muzyka Komercyjna to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku

– Pezet o swoim albumie „Muzyka Komercyjna”.

Na kanale Koka Beats pojawił się film przedstawiający kulisy kręcenia klipu do utworu Mewa autorstwa Pezeta. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →