kadry z klipów do „Mewy” Pezeta i „Na tym osiedlu (Pezet remix)” ribery'ego13

„Na tym osiedlu” Pezeta zremiksowane


05 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Klasyczny numer Pezeta Na tym osiedlu otrzymał nowe życie za sprawą remixu autorstwa ribery’ego13. Sprawdź szczegóły!

Na tym osiedlu zremiksowane

Pamiętacie numer Na tym osiedlu z albumu Muzyka Rozrywkowa Pezeta? Najwyraźniej bardzo dobrze ze swojej młodości zapamiętał go ribery13. Raper zremiksował klasyczny utwór z trzeciego solowego krążka Pezeta, który jest w trakcie promocji swojego nadchodzącego albumu Muzyka Komercyjna. Jak na ten moment Komercyjną promują single Jan Paweł oraz Mewa. Ten drugi powstał we współpracy z marką Sprite w ramach ich kampanii Chill Time is Not Wasted Time. Jeśli chodzi natomiast o remix Na tym osiedlu ribery’ego13 członek duetu Płomień 81 nie wypowiedział się publicznie co sądzi na temat tej wersji swojego utworu.

ribery13 – na tym osiedlu (pezet remix) 

Pezet na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Pezet będzie jedną z gwiazd Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz możliwości uczestniczenia w turnieju freestyle’owym, na licznych scenach wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajdują się: Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokół czy Białas. Ponadto pośród wydarzeń, które będą miały miejsce na festiwalu znalazła się Betclic Rap Royale, wyjątkowa bitwa freestyle’owa. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Klasyczny numer Pezeta Na tym osiedlu otrzymał nowe życie za sprawą remixu autorstwa ribery’ego13. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Na tym osiedlu zremiksowane Pamiętacie […]

Pezet na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →