fot. Wojciech Koziara

Pezet z nowym singlem „Gangi w LA” promującym „Muzykę Komercyjną”


10 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Pezet prezentuje trzeci singiel ze swojej nadchodzącej płyty zatytułowanej Muzyka Komercyjna. Sprawdź szczegóły.

Jak crips i bloods

Pezet kontynuuje promocję Muzyki Komercyjnej. Premiera albumu 30 września, a tymczasem do sieci trafił nowy numer z wydawnictwa zatytułowany Gangi w LA. To trzeci singiel z nadchodzącej płyty Pezeta po Janie Pawle i Mewie. Raper w następujący sposób opowiedział o Muzyce Komercyjnej:

Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach, które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie. Muzyka Komercyjna to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś, co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku.

Za bit do Gangów w LA odpowiada Opiat, klip jest dziełem HDSCVM, a zdjęcia wykonał Wojciech Koziara.

Pezet – Gangi w LA

Pezet na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Pezet będzie jedną z gwiazd Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, które odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Pezeta na licznych scenach wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajdują się: Quebonafide, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokół, czy Białas. Ponadto pośród wydarzeń, które będą miały miejsce na festiwalu, znalazła się Betclic Rap Royale, wyjątkowa bitwa freestyle’owa. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Pezet prezentuje trzeci singiel ze swojej nadchodzącej płyty zatytułowanej Muzyka Komercyjna. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Jak crips i […]

Pezet na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022!

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →