materiały prasowe, fot. Lola Banet

Pezet z pierwszym singlem z “Muzyki Komercyjnej”! Ruszyła przedsprzedaż płyty

Obserwuj nas na instagramie:

Pezet opublikował pierwszy singiel z albumu Muzyka Komercyjna. Wraz z premierą teledysku rozpoczęła się przedsprzedaż płyty.

Paweł z Ursynowa rozpoczyna promocję nowej płyty

Dziś w południe Pezet podzielił się pierwszym utworem reklamującym jego najnowsze wydawnictwo zatytułowane Muzyka Komercyjna.

Zobacz: Pezet zapowiada pierwszy singiel promujący Muzykę Komercyjną

Utwór Jan Paweł został wyprodukowany przez Auera i Łysego. Z oboma muzykami Pezet pracował już wcześniej. W ramach współpracy z Łysym powstał m.in. wykon live utworu Ukryty w mieście krzyk. Za reżyserię klipu odpowiadają Binocle. Mix i mastering wykonał Rafał Smoleń.

Pezet – Jan Paweł

Ruszyła przedsprzedaż albumu

Wraz z premierą klipu na stronie pezet81.pl rozpoczął się preorder Muzyki Komercyjnej. Raper opublikował również okładkę albumu oraz podzielił się, czym jest dla niego nadchodzący materiał. Premierę albumu zaplanowano na 30 września. Wydanie preorderowe będzie wzbogacone o nowe, premierowe piosenki.

Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.

Muzyka Komercyjna to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku.

Mój nadchodzący album pt. Muzyka Komercyjna to coś co ma poruszyć wyżej wymienione zagadnienia. Mimo tego, że słowo „komercyjny” ma wydźwięk raczej pejoratywny, to przecież rap, który robimy stał się komercyjny, odkąd tylko ujrzał światło dziennie pierwszy album wydany na sprzedaż. Muzyka hip-hopowa stała się źródłem rozrywki, coraz lepiej sprzedawana i coraz bardziej sprzedajna.

– czytamy w informacji prasowej (pisownia oryginalna)
pezet muzyka komercyjna
Okładka albumu Muzyka Komercyjna

Pezet zagra na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W tym roku giżycka impreza Mazury Hip Hop Festiwal obchodzi dwudziesty jubileusz. Organizatorzy po raz kolejny zapraszają do Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Impreza odbędzie się w dniach 14-16 lipca. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Jednym z ponad dwudziestu występujących będzie autor Muzyki Komercyjnej. Oprócz Pezeta na scenie pojawią się również się również m.in. Jan-rapowanieOliwka BrazilYoung LeosiaKizoSzpakuMalik Montana oraz Kaz Bałagane.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– czytamy w opisie wydarzenia

Pezet opublikował pierwszy singiel z albumu Muzyka Komercyjna. Wraz z premierą teledysku rozpoczęła się przedsprzedaż płyty. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Paweł z Ursynowa rozpoczyna promocję nowej płyty Dziś […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →