kadr z występu

Pezet na dachu Sali Kongresowej wykonał “Ukryty W Mieście Krzyk”


29 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pezet świętuje dwudziestolecie Muzyki Klasycznej. Paweł z Ursynowa w związku z niedawną galą Popkillery 2022 wykonał Ukryty W Mieście Krzyk w wyjątkowej lokalizacji.

Ukryty W Mieście Krzyk wybrzmiał z dachu Sali Kongresowej

Wczoraj wieczorem na kanale Koka Beats opublikowano specjalny wykon jednego z najsłynniejszych utworów Pezeta. Raper, który w tym roku świętuje jubileusz Muzyki Klasycznej, wystąpił na dachu Sali Kongresowej przy Pałacu Kultury i Nauki. Paweł z Ursynowa jest pierwszym artystą, który kiedykolwiek wystąpił w tej lokalizacji. Występ zrealizowano w ramach gali Popkillery 2022, która odbyła się we wtorek 26 kwietnia. Partnerem wydarzenia było miasto stołeczne Warszawa, które umożliwiło ekipie produkcyjnej pojawienie się na dachu.

Zobacz: Pezet o Muzyce Klasycznej: to świetna płyta, ale muzycznie, nie tekstowo [wywiad]

Oprócz Pezeta na dachu wystąpili także Małolat oraz Mormon. Autorem muzyki oczywiście jest Noon, a za gramofony odpowiada DJ Panda. Samplerem zajął się Auer. Raperowi towarzyszyły także żywe instrumenty. Na perkusji grał Ralf “Jabbadrummer” Klimczuk, na basie Adam Jabłoński, na gitarze Piotr “Łysy” Lewandowski. Dźwięk zarejestrował Miłosz Sapieha, a mix i mastering wykonał Rafał Smoleń. Za produkcję przedsięwzięcia odpowiedzialna jest ekipa Flying Digital Content.

Pezet – Ukryty W Mieście Krzyk (Live, Popkillery 2022)

Paweł z Ursynowa wystąpi na Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Sprawdź, gdzie kupić bilety

Jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022 odbędzie się między 14 a 16 lipca w Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1 w Giżycku. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. Z czterech pul biletów w sprzedaży znajduje się trzecia, więc nie zwlekajcie z zakupem! Organizatorzy imprezy zapewnili fanom rodzimego rapu obecność reprezentantów zarówno starej, jak i nowej szkoły. Podczas wydarzenia wystąpią m.in. Pezet, Malik Montana, Oki, Paluch, Young Leosia oraz Kizo.

Pezet świętuje dwudziestolecie Muzyki Klasycznej. Paweł z Ursynowa w związku z niedawną galą Popkillery 2022 wykonał Ukryty W Mieście Krzyk w wyjątkowej lokalizacji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →