via Facebook/Oliwka Brazil

Oliwka Brazil zapowiada “Mamacitę”. Ma być gorąco


12 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Oliwka Brazil zaskakuje kolejnym singlem. Premiera jej najnowszego numeru, Mamacity, z całą pewnością będzie ognista. Oby nie tylko w komentarzach.

Debiutu strach się bać

Big Mommy rozkręca się i to na całego. W styczniu wyszły dwa numery z jej udziałem – Karaluchy, gdzie gościnnie nawinął Białas oraz Toxic Baby, w którym to numerze artystka pojawiła się na featuringu u Smolastego. Za długo nie może być cicho, więc Oliwka Brazil robi kolejne ruchy, by utrzymać się na szczycie. Single zaś prowadzą ją do debiutanckiej płyty.

Kwiecień został już mocno obsadzony premierami, lecz dla niej jeszcze znajdzie się miejsce. Szczególnie że hype na raperkę zdaje się nie słabnąć, a odbiorcy są dziś raczej wymagający. Musi bujać, musi szokować. Warstwa tekstowa – eee – tutaj zależy, bo z jednej strony na słowach osnuty jest hip-hop, nie bez powodu mówi się o real-talku, a z drugiej – wiele się tam wybacza, byleby wpadło w rytm. Kompromisu tutaj nie będzie, taki stan rzeczy. Oliwka liryką też przyciąga odbiorców, aczkolwiek moim zdaniem jest to tani marketing. Nadmiar suk w tekście razi, niezależnie czy będzie je robił mężczyzna, kobieta czy osoba niebinarna.

Jakkolwiek na dłuższą metę może to być niesmaczne, nie kryję się, że Oliwka Brazil według mnie ma potencjał artystyczny. Dobrze by jednak było, zobaczyć go z nieco innej perspektywy. Może już w ten czwartek?

Przeczytaj: Smolasty publikuje wideo, jak 15-letnia Oliwka Brazil śpiewa jego utwór

Oliwka Brazil Mamacita
via Instagram

Mamacita, najgorętsza Brazylijka

Na swoim Instagramie Oliwka Brazil właśnie zapowiedziała nowy singiel, który ukaże się już czternastego kwietnia. Post został opatrzony sugestywnym komentarzem, który wyraźnie przestrzega, że będzie się działo. Artystka podzieliła się również okładką swego najnowszego singla. Czekacie?

Oliwka Brazil – Mamacita [Official Music Video]

Moim zdaniem – to najlepszy jak dotąd numer Oliwki. Bujający, ale i nie bazujący już na pluciu na maczugę i innych tekstach, po których ma się ochotę potraktować mikserem swoje uszy. Jeśli jej rap pójdzie w tym kierunku, można mieć nadzieję.

Oliwka Brazil – koncerty – bilety

Raperka ma już za sobą swoją pierwszą trasę – Big Mommy Tour, lecz to nie koniec jej występów. Poniżej przedstawiamy rozpiskę wybranych eventów, na których wystąpi. Wejściówki znajdziecie na stronie Biletomat.pl

6 maja 2022 roku – Wrocław, klub X-Demonbilety
25 czerwca 2022 roku – Miejski Hip-Hop Festival Poznań, Skwer Play – bilety
14-16 lipca 2022 roku – XX Edycja Mazury Hip-Hop Festival – Giżycko, Twierdza Boyenbilety

Oliwka Brazil zaskakuje kolejnym singlem. Premiera jej najnowszego numeru, Mamacity, z całą pewnością będzie ognista. Oby nie tylko w komentarzach. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Debiutu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →